Tento týden: Druhé narozeniny Fortnite a World Cup Finals

Studio, které stojí za peckou Fotnite, Epic Games poodhalilo několik událostí, které můžeme očekávat v tomto týdnu. Ať už se jedná o nové challenge nebo o Fortnite World Cup Finals.

9 sezóna Fortnite se blíží takřka ke konci, stejně jako jako jsou venku všechny challenge. Proto se Epic Games rozhodlo vydat pravidelné Overtime Challenge, sloužící pro extra naboostování XP a zisk dalších kosmetických odměn. 

První tři Overtime Challenge se odemykají během dneška, spolu s updatem 9.41, další 3 "odemykání" přijdou každé další 3 dny, s finálním v pondělí 29. července. Ti, kteří vlastní Battle Pass se budou moct vybrat ze 3 různých variant outfitů, získají novou loading screenu a XP.

Fortnite zároveň slaví 2 výročí, které oslaví eventem, který začíná zítra a končit bude 31.7.. Právě k poslednímu v měsíci se můžeme těšit na narozeninové dárky (supply drobs, birthday cake healing itemy, dárkové itemy pro kamarády atp.). Zároveň bude možné si vysoutěžit i mnoho dalších věcí. 

Kromě toho běží i řada jiných podpůrných akcí. Finální event je theFortnite World Cup Finals, který obsahuje separátní eventy probíhající 26,27 a 28 července, stejně jako Solo i Duo turnaje a theCelebrity Pro-Am. Hráči budou mít možnost si koupit řadu speciálních outfitů. 

Fortnite

Uživatelské skóre: 31%
Vydavatelé: Epic Games, Inc.
Vývojáři: Epic Games, Inc.
Žánry: FPS

Datum vydání

25. července 2017 - PlayStation 4
25. července 2017 - PC
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Mac
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Jako nevím co na tom všichni děcka vidí ale mě to nebaví třeba taková srdcovka Minecraft i když Minecraft je starý tak si myslím že by se na něj němělo zapomínat
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.