TOP 5 akčních her na Android - březen 2017

Na google play se nachází takové množství her, že prokousat se všemi je nemožné. Každopádně pokud máte rádi akci i na svém telefonu, máte android a necháte si poradit, tak určitě vyzkoušejte jednu z těchto pěti akčních her.

TOP 5 akčních her na Android - březen 2017:

1) FZ9: Timeshift

V této mobilní FPS se stanete americkým vojákem, který se musí zbavit teroristické organizace. Jak jinak. Naštěstí se nedočkáte ploché hry, naopak si tvůrci dali záležet a zážitek by se mohl rovnat s některými konzolovými hrami. K dispozici budete mít kulomety, raketomety, různé druhy pistolí a mnoho dalších prostředků, jak organizaci rozprášit. Poměrně rozsáhlý příběh je rozdělen do řady propracovaných misí, takže vás hra neomrzí za pár minut. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších mobilních FPS současnosti.

 

 

2) Power Rangers: Legacy Wars

Hype kolem Power Rangers byl v březnu natolik silný, že tady Legacy Wars nesmí chybět. Pokud jste už jako malí hltali tuhle partičku, tak si hru rozhodně nemůžete nechat ujít. Slušný herní mechanizmus (na mobilní hru), spousta akce a troška nostalgie, dělá s téhle hry opravdu zajímavý kousek pro všechny fanoušky Power Rangers. 

 

 

3) N.O.V.A. Legacy

Další FPS, které je ale tentokrát žánrově trošku jinde. Fanoušci sci-fi určitě zajásají. Legacy je vyvíjen guru mobilních her, společností Gameloft, takže můžete čekat nesmírně zábavný režim PvP a spoustu obsahu, který vás jen tak nepustí. Propracovaná grafika jen podtrhuje o jak kvalitní kus se jedná. Pokud máte rádi hry jako Halo nebo Destiny, tak je tahle hra přesně pro vás. 

 

 

4) Jackals: Clash Mission

Stylem míříme opět zcela jinam (a to nás baví). Vývojáři pojali hru zcela odlišně od výše uvedených kusů, určitě to ale také není na škodu. Stanete se válečným hrdinou, který má za úkol vyčistit všechny nepřátele, kteří se na vás hrnou a následně zachránit rukojmí. Nic víc, nic míň, ale je to ohromně zábavné.

 

 

5) Final Summoners: Wars of Heroes

Konečně se nám v mobilních verzích rozšiřuje i MMORPG, a proto nesmí chybět ani v tomto žebříčku. Zajímavě zpracované animace, různorodí hrdinové, guildy, PvP, spousta zbraní nebo customizovatelný systém, to je to co na vás ve Final Summoners čeká. 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.