Trailer - Far Cry 5

Fanoušci Far Cry se již jistě nemohli dočkat velkého odhalení Far Cry 5. A to přišlo dnes, když společnost Ubisoft vypustila trailer, který poodhaluje to na co se můžeme těšit.

V tomto novém díle navštívíte americkou Montanu (v současnosti). Místo toho, aby jste ale obdivovali krásy přírody, pustíte se do křížku se sektou fanatických bláznů, které se tuto oblast podařilo ovládnout. Sekta si říká Eden´s Gate a vede ji samozvaný prorok Joseph Seed. No a na vás bude jim zatnout tipec. 

Far Cry 5 vyjde 27. února 2018 na PC, PS4 a Xbox One. Jelikož se dočkáme edicí standard, deluxe a gold je zřejmé, že se počítá se season passem.

 

Far Cry 5

Uživatelské skóre: 82%
Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání

27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - Xbox One
27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - PC
TOP komentáře
Opravdu, už tak dlouho jsem nebyla ničím tak pohlcená jako touhle hrou. Už od úvodního přivítání hlavním ''záporákem'' jsem byla úplně unešená a nepustilo mě to do závěrečných titulků. Nádherný otevřený...
Slvělá akční střílečka, super příběh, výborné postavy... Gameplay jsem si opravdu užil a je to pro mě nejlepší díl série
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.