Tvůrce Assassin´s Creed zveřejnil ANCESTORS teaser

Patrice Désilets, který stál u zrodu ságy Assassins´s Creed, se vrací s teaser videem k Ancestors: The Humankind Odyssey.

Ancestors se drží osvědčeného, third-person pohledu a návratů k historii, stejně jako tomu bylo u AC série. Tentokrát se ale hráč dostává až k prapůvodům života. 

Na konferenci Reboot Develop v Chorvatsku Déstilets uvedl, že upustili od původního epizodického formátu ve prospěch vytvoření větší hry, většího světa. 

 

 

Jedná se o third-person adventuru, která je zasazena 10 milionů let zpátky a nechává hráčům možnost povědět svůj vlastní příběh. 

Désilets chce aby hráči poznali, jaké to bylo v době, kdy neexistovaly žádné technologie. Jednoduše chce vrátit hráče zpět ke kořenům.

 

"Žijeme v rychle se rozvíjejícím technologickém světě, který ale zapomíná na to, čím jsme." řekl. "Vzešli jsme z džungle, proto se bojíme všechno. Před vším utíkáme, bojíme se mluvit před ostatními lidmi a rychle nám ujíždí vlak."

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.