Ubisoft se rozpovídal o Splinter Cell

Je to již šest let od vydání poslední uznávané stealth akce od Ubisoftu Splinter Cell. Jak si můžete představit, fanoušci jsou již velice netrpěliví. Naposledy jsme slyšeli o Splinter Cell minulý rok, kdy vyšly na povrch nějaké zvěsti. Ty se však nepotvrdily a po Splinter Cell se slehla zem

Nová naděje pro fanoušky Splinter Cell

Nyní se však pro IGN rozpovídal CEO Ubisoftu, Yves Guillemot. Zdůraznil, že když tvoří hru, musí si být jistí tím, že hra nabízí něco nového oproti předchozím dílům série. Dále uvedl, že když minule dělali Splinter Cell, tak dostávali od fanoušku několik návrhů ve smyslu 'dělejte toto, nedělejte tohle' apod. Kvůli tomuto faktu se jejich tým začal nového dílu obávat. Guillemot odkazoval na poslední Splinter Cell: Blacklist, který rozdělil fanoušky kvůli zaměření hlavně na akci místo stealthu, jak to bylo v minulých letech. 

Připravuje se nový díl

 Guillemot také řekl, že se momentálně několik lidí o tuto značku stará, ale víc bohužel prozradit nemůže. Pak ještě přidal, že hry typu Assasin's Creed jsou úspěšnější, takže se na ně týmy soustředí více, než na "menší" Splinter Cell. Naštěstí to vypadá, že se přece jenom na pokračování někdy dostane. Můžeme tak jenom čekat, kdy se o hře dozvíme více informací. Je však také možné, že by mohl Splinter Cell spatřit světlo světa již v roce 2019 a stát se tak letos další velkou hrou.

Zdroj: gamesradar.com

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.