Ubisoft spustil live event na Assassin's Creed: Origins

Ubisoft spouští Live event s názvem Trial of the Gods, ve kterém se utkáte s Bohy z Egyptské mytologie, jako první na seznamu je bůh zemřelých Anubis.

Z hlediska skutečné egyptské mytologie byste nejspíš Anubise zabít nechtěli. Kdo jiný by pak přivedl všechny ty duše do posmrtného života? Ale pokud jde o Assassin Creed, tak si ho nejspíš rádi podáte. Šanci na poražení Anubise máte do 14.11. 2017, ale ještě než se do něj pustíte musíte vyřešit jeden velký bug v Animu, dále obdržíte exkluzivní výbavu a později ještě lepší loot.

Po vyřešení závady v Animu bude na vaší mapě vyznačeno místo souboje s Anubisem a doporučená úrověn pro absolvování bitvy je 40, ale odvážlivci se mohou pokusit Anubise zabít i s menší úrovní, jen se musí připravit na to, že budou umírat, a to hodně. Jakmile se dostavíte na správnou pozici, musíte se vydat do obrovského světelného paprsku, čímž dojde ke spuštění bitvy, která má být podle Ubisoftu větší v každém měřítku, než jákákoliv jiná v celé hře.

Pokaždé když trumfnete nad každou Boži Zkouškou (vychází z názvu ,,Trials of the Gods") budete odměněni exkluzivním kusem výstroje. S každým bohem budete moci bojovat kolikrát chcete, ale pouze v průběhu eventu, ale odměnu dostanete jen po prvním úspěšném pokusu. Hráči, kteří získají všechny čtyři předměty z bohů, poté obdrží legendární oblek (kostým).

Ve videu je malé lákadlo na souboj s Anubisem, takže si tuto akci rozhodně nenechte ujít.

 

Assassin’s Creed: Origins

Uživatelské skóre: 89%
Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

27. října 2017 - PC
27. října 2017 - Xbox One
27. října 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
Zatím mám nahráno pouze pár hodin, ale už teď mohu říct, že je to velice povedený díl, pauza se Ubisoftu opravdu vyplatila a práce kterou odvedli je výborná. Je tu spousta novinek a všechny dobře zpracované,...
Tohle je návrat ke kořenům AC série. Příběh je opravdu poctivý a konečně po dlouhých letech i zajímavý natolik, že jej sleduji s chutí. Soubojový systém doznal v rámci série AC zásadních změn, ale jinak...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.