Update pro No Man´s Sky oznámen!

Není tajemství, že vývojáři  No Man´s Sky měli hooodně velké ambice. Ty se bohužel rozplynuly chvíli poté, co hra spatřila světlo světa. Hlavním problémem byl nedostatek obsahu. Je sice pěkné, že můžete prozkoumat celý vesmír, ale co z toho, když se tak nějak zapomělo na to, co bychom v tom vesmíru mohli reálně dělat. 

Doufejme, že to se změní s příchodem nového updatu, který aktuálně vývojáři oznámili. Údajně by měl hru značně posunout vpřed, bohužel zatím ale neznáme podrobnosti. Víme pouze to, že se v updatu objeví nové vozidlo. Jaké? Na to si budeme muset počkat. Dost možná se ale bude jednat o "buggynu"

 

No Man's Sky

Uživatelské skóre: 51%
Vydavatelé: Hello Games
Vývojáři: Hello Games
Žánry: Indie, Simulátory, FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

9. srpna 2016 - PlayStation 4
10. srpna 2016 - PlayStation 4
12. srpna 2016 - PC
TOP komentáře
Přes všechny ty negativní ohlasy musím za sebe říct že hra mě vážně baví! Retro feeling, krásné přírodní scenérie, rozliční mimozemšťané a atmosférický soundtrack hrající během vaší pouti nekonečným universem....
Chudák hra, tohle si nezasloužila. Netěšil jsem se na ni, ale byl jsem zvědavý. Zvědavost samozřejmě rychle opadla a hru jsem si nakonec pořídil až po updatu s vozítkama. U hry jsem promarnil možná dobrých...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.