Více detailů o akci EA Play 2017

Snad ve snaze nechat hráče zapomenout na ty notoricky známé animace z Mass Effect: Andromeda, vydavatel Electronic Arts oznámil více podrobností o svých plánech pro letošní Electronic Entertainment Expo (E3), které se bude konat v Los Angeles Convention Centre v Los Angeles, Kalifornii.

Nejprve data. Na oficiální stránce EA uvádí, že EA Play, která se bude konat odděleně v The Hollywood Palladium, bude třídenní akce, která začíná 10. června v sobot a končí 12. června. Nemusíte zde však samozřejmě být osobně, dostupný bude i online živý přenos. Pokud jste jedním z těch, kteří budou sledovat událost v pohodlí vaší gauče, ve slipech a balíčkem chipsů v ruce, EA slíbila, že na vás čeká "zcela nový druh vysílání".

Nyní ke hry. Více než 140 herních zařízení, dema, živá hudba a mnoho dalšího bude k dispozici návštěvníkům, kteří se akce zúčastní osobně. Na řadu přijde samozřejmě řeč o Battlefront 2, stejně tak se můžeme těšit na informace o Need for Speed a klasických sériích Madden NFL 18, FIFA 18 a NBA LIVE 18.

Kromě podrobných gameplayů budou součástí i soutěže a řada exkluzivních rozhovorů s vývojovými týmy. 

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.