VR Invaders nyní dostupné na PlayStation VR

Díky programu My.Com je virtuální střílečka VR Invaders nyní k dispozici na Playstation VR. Tato nová VR akce nabízí poutavou kampaň, celou řadu rychlých gamemodů a množství nepřátel. Podívejte se na trailer níže.

Ve hře VR Invaders jsou hráči hozeni do roku 2046, kdy je používání virtuální reality plně rozšířeno a mnoho lidí tráví celý svůj život uvnitř ní. Kvůli počítačovému viru ale uvnitř není každý zcela dobrovolně. Globální korporace vydělávají z VR neskutečné peníze a ti, kteří uvnitř uvázli, mohou poškodit její zisky a v tomto bodě přicházíte na řadu vy. Tyto globální korporace najímají hackery nazývané 'Divers', aby bojovali proti viru a resetovali uživatelské relace. Hráč převezme roli "Divera" Thomase Halla, který se vydává přes hordy droidů a zlých bossů vytvořených virem. 

VR Invaders nabízí rychlou akci prostřednictvím poutavého příběhu, ve které jsou hráči vybaveni nejen zbraní, ale i štítem se schopností ohýbat čas a bojují s mnoha nepřáteli v různých prostředích. Poradit si musí se zrádnými bossi, aby zachránili uvíznuté uživatele.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.