Vyšla mobilní AR hra ze světa Harryho Pottera

Od vydání Pokémon GO v roce 2016 nebyla ve světě mobilních her žádná velká hra, kterou by hrál téměř každý. Nyní se zde našel nový kandidát právě na tuto pozici. Je jím Harry Potter: Wizards Unite a jde o další AR hru pro mobilní telefony.

 

Nový fenomén

Od vydání Pokémon GO již uběhl nějaký ten pátek a i když ji ještě pořád hraje několik hráčů po celém světě, již to není, co to bývalo. Nová hra od studia Niantic ze světa Harryho Pottera se chystá mezeru po této legendární značce vyplnit. Na hru potřebujete opět mobilní telefon s podporou rozšířené reality. Pak již můžete pomáhat známým postavám z knih, lovit nepřátelské kouzelníky a hrát s přáteli.

 

Hra má zatím úspěch

Hra již vyšla na Google Play a AppStore a během prvních 24 hodin si ji stihlo stáhnout přes 400 tisíc hráčů a fanoušků Harryho Pottera. Niantic si již díky této hře vydělal přes 300 tisíc dolarů. Pro Niantic je to veliký úspěch, vzhledem k faktu, že hry ze světa Harryho Pottera nepatří k těm nejúspěšnějším.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.