Zajímavé hry na Oculus Rift a Gear VR pro tento týden

Neexistuje lepší příklad rozdílných strategií dvou platforem než Oculus Rift a Gear VR. V případě Oculus Rift, vývojáři přijali postoj, kdy správně staví kvalitu nad kvantitu, soustředí se tedy na menší počet her, ale v co nejlepším zpracování. Gear VR na druhou stranu zaujímá podobný přístup jako HTC Vive, když na nás chrlí velké množství obsahu, který se ani nedá všechen projít a zároveň se ve velkém množství nejedná o nic světoborného.

Pokud vás zajímajý nové releasy, tak jste tady správně. A nezapomeňte, že UploadVR má na Steamu slušnou komunitu, kde naleznete řadu doporučení, čímž se můžete vyhnout tomu, že šáhnete vedle.

A tady je seznam těch zajímavějších kusů pro Rift a Gear VR, které jsme pro vás vybrali + novinky na Steamu pro Rift.

 

Batman: Arkham VR (od Rocksteady Studios)

Cena: 19.99 $ (Rift)

Batman: Arkham VR přináší vizuálně impozántní pohled na Gotham City očima ikonického Batmana. Jako Bruce Wayne začínáte sestupovat do netopíří jeskyně, kde budete muset prokázat svou ostražitost. Každopádně se zatím jedná o poměrně krátkou záležitost a za tyto peníze bychom čekali o trochu víc. Fanoušci Batmana si toto ale nemohou nechat ujít.

 

 

 

Fancy Beats (od HashVR)

Cena: 4.99 $ (Gear VR)

Hudební hra se spoustou barev a světel, každopádně bychom čekali víc, ale jedná se o lowcost záležitost a tak to také vypadá. Pokud vás nebaví hudební žánr, přeskočte dál.

 

Wilson’s Heart (od Twisted Pixel)

Cena: 39.99 $ (Rift)

First-person psychologický triller zasazený do čtyřicátých let dvacátého století. Převezmete zde kontrolu nad postavou Roberta Wilsona a budete bojovat o svůj život. 

 

 

Reflex Unit (od Robosaru Games)

Cena: 4.99 $ (Gear VR)

V Reflex Unit kontrolujete jeden malej badass tank a hromadu zbraní a raket. Hodně zábavná záležitost.

 

 

Novinky vydané na Steamu pro Oculus Rift

Glider Island (od Joey Sipos)

Cena: 7.99 $ (Rift)

 

 

Deathlike: Awakening (od Cybreath)

Cena: 9.99 $ (Rift)

 

 

Titan Slayer (od COLOPL, Inc.)

Cena: 9.9 $ (Rift)

 

 

Seeking Evil: The Wendigo (od Copybugpaste)

Cena: 10.19 $ (Rift)

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.