Želví ninjové budou v Injustice 2

Fanoušci série Injustice a hlavně očekáváného druhého dílu, už jsu zcela jistě napjatí a natěšení, neboť nedávno byla zpřístupněna otevřená Beta a vydání plné hry je již za rohem.

Vývojáři z NetherRealm Studios ještě stihli vdat prohlášení že se chystá DLC ve formě Fighter packu (soubor s bojovníky), který bude obsahovat všemi generacemi milované Želvy Ninja. V novém traileru představující nové postavy, vystupují želvy jako tým, takže zatím není jasné, zda bude možnost hrát pouze za Vámi vybraného Želváka jako je Leonardo, Michaelangelo, Raffaelo nebo Donatello a nebo budete ovládat Ninje jako celý tým. Na objasnění tohoto problému si budeme muset hold počkat. DLC také obsahuje Atoma a Enchantress.


Toto DLC budou mít k dispozici hráči, kteří si zakoupili Injustice 2 Ultimate Edition. Ostatní si je budou moci koupit zvlášť.
Zatím není známo, kdy budou všichni bojovníci dostupní ve hře, pouze Atom bude přístupný pro předbežný přístup 12.12. 2017.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.