2002 FIFA World Cup

2002 FIFA World Cup

Vydavatelé: EA Sports
Vývojáři: EA Canada
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

22. dubna 2002 - PlayStation 2
22. dubna 2002 - Xbox
26. dubna 2002 - PC
26. dubna 2002 - PlayStation
30. dubna 2002 - Nintendo GameCube

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Poprvé se mi do rukou dostala verze pro PSX, Hodnotit tu však budu tu pro PC, která je zřetelně lepší. Tvůrci od EA se totiž vydali zajímavým směrem a klasický fotbal zkusily okořenit o speciální dovednosti, které přidělily jen několika málo hráčům v celé hře. A nutno říct, že to byl vcelku vydařený pokus. Střelba ze 40 metrů v podání Thierry Henryho, nebo El Hadji Dioufa byla díky až nereálné trajektorii míče skutečnou zábavou, nejvíce však pobavily zoufalé pokusy brankařů tyto střely zkrotit. O dalších zajímavých vychytávkách ve hře už ale řeč být nemůže, protože žádné další tady už nejsou. Po určité době tak hra ztratí své kouzlo a zapadne na dno šuplíku s hrami hlavně kvůli svojí krátké "životnosti". Dávám ***.
24.10.2017
Ačkoliv tato hra vyšla především ku příležitosti MS 2002,tak v sestavách chybí několik hráčů,kteří do turnaje zasáhli. Za všechny můžu jmenovat Ronaldinha z Brazílie.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.