2Dark

2Dark

Vydavatelé: Bigben Interactive
Vývojáři: Gloomywood
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

10. března 2017 - Xbox One
10. března 2017 - PlayStation 4
10. března 2017 - PC

Popis hry

Kdysi malebná vesnička jménem Gloomywood je sužována dětskými únosy, temnota se nad ní vznáší jako kletba. Poté jak se bývalý detektiv pan Smith stal svědkem vraždy své manželky a únosu dětí, zapřísahá se, že dosáhne spravedlnost a přinese konec tomuto utrpení.Využijte Váš důvtip na infiltraci bašty...zobrazit více

Kdysi malebná vesnička jménem Gloomywood je sužována dětskými únosy, temnota se nad ní vznáší jako kletba. Poté jak se bývalý detektiv pan Smith stal svědkem vraždy své manželky a únosu dětí, zapřísahá se, že dosáhne spravedlnost a přinese konec tomuto utrpení.Využijte Váš důvtip na infiltraci bašty krutosti v vesničky Gloomywood. Zkoumejte a odhalte tajemství zvrácených psychopatů, který se v ní nacházejí, dosáhněte úplatu a doveďte zajaté děti do bezpečí. Kdyby to bylo tak jednoduché ...PC hra 2Dark nabízí interaktivní adventuru plnou plížení se, hádanek a hrůz, při kterých je smrt zárukou.Zdokonalujte Vaše plány na infiltraci náročných úrovní a unikněte se zajatými dětmi.Nervy drásající zážitek, při kterém se můžete spolehnout pouze na Váš důvtip.Držte se ve stínech a pozorně našlapujte. Světlo a zvuk mohou být Vašimi spojenci, ale i záhubou.Zásoby jsou omezené. Od baterií, po náboje, důkladně využijte každý předmět.Prozkoumejte každé zákoutí a odhalte hrozivé tajemství, které se skrývají za únosy. Odhalením všem tajných místností osvobodíte každé dítě.Děti budou dětmi. Pokud se zastavíte na dlouhou dobu, budou neklidné a začnou plakat, co Vás bude ohrožovat.Udělejte si kuřácké zastávky a uložte si hru. Ale pozor na záchvaty dušení a pamatujte, kouření zabíjí!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 32-bit
Procesor: Intel Core i3-530, 2.93 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce GT 9800 / ATi Radeon HD 4870
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: Yes

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.