3D Pinball for Windows – Space Cadet

3D Pinball for Windows – Space Cadet

Vydavatelé: Microsoft
Vývojáři: Cinematronics
Žánry: Pinball

Datum vydání zobrazit vše

během 1995 - PC

Popis hry

Microsoft Windows Pinbal nebo 3D Space Cadet Pinball byl představen v Microsoft Plus 95, pak se stal tak populární, že byl zařazen do Microsoft Windows NT 4 ve výchozím nastavení. Společnost Microsoft poté poskytla pokyny k jejímu instalaci z CD-ROM Plus 95 do systému Windows 98, byla také součástí ME,...zobrazit více

Microsoft Windows Pinbal nebo 3D Space Cadet Pinball byl představen v Microsoft Plus 95, pak se stal tak populární, že byl zařazen do Microsoft Windows NT 4 ve výchozím nastavení. Společnost Microsoft poté poskytla pokyny k jejímu instalaci z CD-ROM Plus 95 do systému Windows 98, byla také součástí ME, 2000 a XP. Bohužel, Microsoft Pinball zemřel pomalou a bolestivou smrtí s vydáním Windows Vista.

zdroj: http://microsoft-3d-pinball-space-cadet.soft32.com

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Tuhle hru jsem hrál rád před 10 lety, hraji ji rád teď a zahraju si ji rád i za X dalších let.
03.05.2017
Na Xpéčkách, bez internetu jsem ji jako malý jel furt! Možná si říkáte 5 hvězdiček? Ale tato hra nemůže být hůř ani lépe udělaná.
23.04.2017
tato hra mě zabavila zabavuje zabaví jen škoda že není ve win 8, 10 jelikož mi pc s xp schořel jinak bych hrál do ted
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.