7 Days to Die

Datum vydání zobrazit vše

13. prosince 2013 - Mac
13. prosince 2013 - PC
28. června 2016 - PlayStation 4
28. června 2016 - Xbox One

Popis hry

7 Days to Die vykrádá Minecraft a DayZ a vypadá velice dobře. Hráči v této survival hře s otevřeným světem mohou prozkoumávat divočinu, shromažďovat suroviny a vytvářet si své vlastní nástroje, zbraně, opevnění a pasti kolem svých příbytků, které si také musí ze surovin vybudovat. Hlavním úkolem je ale...zobrazit více

7 Days to Die vykrádá Minecraft a DayZ a vypadá velice dobře. Hráči v této survival hře s otevřeným světem mohou prozkoumávat divočinu, shromažďovat suroviny a vytvářet si své vlastní nástroje, zbraně, opevnění a pasti kolem svých příbytků, které si také musí ze surovin vybudovat. Hlavním úkolem je ale přežít ve světě plném zombie.
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WindowsXP (Service Pack 3)
Procesor: 2.4 Ghz Dual Core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 512MB Dedicated Memory
DirectX: Verze 10
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: Sound Card: DirectX® Compatible
Dodatečné poznámky: Running the Dedicated Server and Client on the same computer will double ram requirements. Also future releases may require more hard drive space.

Aktuální cena

Začal jsem hrát po aktualizaci alfa 18. A hra mě ihned chytla. Mám rád survival zombie hry a tahle patří k nejlepším, i když je stále je co dodělávat, ale s tím se u her s předběžným přístupem počítá. Rozhodně doporučuji.
10.02.2020
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.