7 Days to Die

Datum vydání zobrazit vše

13. prosince 2013 - Mac
13. prosince 2013 - PC
28. června 2016 - PlayStation 4
28. června 2016 - Xbox One

Popis hry

7 Days to Die vykrádá Minecraft a DayZ a vypadá velice dobře. Hráči v této survival hře s otevřeným světem mohou prozkoumávat divočinu, shromažďovat suroviny a vytvářet si své vlastní nástroje, zbraně, opevnění a pasti kolem svých příbytků, které si také musí ze surovin vybudovat. Hlavním úkolem je ale...zobrazit více

7 Days to Die vykrádá Minecraft a DayZ a vypadá velice dobře. Hráči v této survival hře s otevřeným světem mohou prozkoumávat divočinu, shromažďovat suroviny a vytvářet si své vlastní nástroje, zbraně, opevnění a pasti kolem svých příbytků, které si také musí ze surovin vybudovat. Hlavním úkolem je ale přežít ve světě plném zombie.
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WindowsXP (Service Pack 3)
Procesor: 2.4 Ghz Dual Core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 512MB Dedicated Memory
DirectX: Verze 10
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: Sound Card: DirectX® Compatible
Dodatečné poznámky: Running the Dedicated Server and Client on the same computer will double ram requirements. Also future releases may require more hard drive space.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.