7th Legion

7th Legion

Vydavatelé: MicroProse
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

30. září 1997 - PC

Popis hry

Ve vzdálené budoucnosti se Země, v té době už dobře technologicky vybavená, dostává před palčivý problém. Planeta je přelidněná a znečištěná natolik, že je více než jistá kolosální katastrofa. Jediným řešením je evakuace obyvatelstva do kolonií. Lidí je ale tolik, že přepravní kapacita nestačí, a tak...zobrazit více

Ve vzdálené budoucnosti se Země, v té době už dobře technologicky vybavená, dostává před palčivý problém. Planeta je přelidněná a znečištěná natolik, že je více než jistá kolosální katastrofa. Jediným řešením je evakuace obyvatelstva do kolonií. Lidí je ale tolik, že přepravní kapacita nestačí, a tak se pořádá loterie o cestu ze Země. Jak už to bývá, díky úplatkům dostanou přednost bohatí a mocní a obyčejné obyvatelstvo zůstává.  

O několik stovek let později se Země začíná uklidňovat, po hrozivém ničení přežilo jen zlomek původní populace. Území si rozdělí sedm vojenských organizací - legií. Pouze v legendách se vypráví o Vyvolených, kteří se mají jednou vrátit na Zemi. Nadešel však čas, a oni se opravdu vrátili. A chtějí zpět to, co opustili. Sedm legií musí spojit své síly v boji proti nenáviděnému nepříteli.    7th Legion je real-time strategie soustředící se hlavně na boj. Je pouze na hráči, zdali bude chtít hrát za pozemšťany nebo za navrátilce z vesmíru. Žádné těžení se nekoná, peníze dostáváte v závislosti na své hodnosti. Zajímavostí jsou bojové karty, pět z nich se vám náhodně generují na začátku mise. Celkově je jich přes padesát a dokáží seslat různorodá kouzla, jako jsou zrychlení, neviditelnost, prokletí, apokalypsa a podobně. Na bojištích můžete najít různé power-upy, přidávající bonusy tomu, kdo je sebral.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1.0 GHz Processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 100% DirectX compatible graphics
Pevný disk: 500 MB volného místa
Zvuková karta: 100% DirectX compatible card or onboard sound

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.