8-Bit Armies

8-Bit Armies

Vydavatelé: Petroglyph Games
Vývojáři: Petroglyph Games
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

22. dubna 2016 - PC

Popis hry

Návrat do minulosti! 8bitové armády v retro RTS strategii. Hra 8-Bit Armies má pestrou kostkovanou voxelovú grafiku, je rychle laděná, přátelská a přístupná pro všechny. Sbírejte zásoby, vybudujte a obraňujte základnu, shromážděte armádu jednotek a hlavně rozdrťte nepřátel. Najdete zde mise pro jednoho...zobrazit více

Návrat do minulosti! 8bitové armády v retro RTS strategii. Hra 8-Bit Armies má pestrou kostkovanou voxelovú grafiku, je rychle laděná, přátelská a přístupná pro všechny. Sbírejte zásoby, vybudujte a obraňujte základnu, shromážděte armádu jednotek a hlavně rozdrťte nepřátel. Najdete zde mise pro jednoho hráče, kooperaci pro dva hráče, rychlé souboje proti AI a režim hráče proti hráči. 25 offline misí v režimu kampaně. 10 kooperativních misí. 10 multiplayer map až pro 8 hráčů. AI s volbou různých obtížností. Klasické stavění budov, postavte si základnu a útočte z ní. Zničitelné prostředí na mapách. Jednoduše pochopitelné vojenské jednotky a budovy.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2
Procesor: 2.6 GHz Dual Core Processor
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce GTS 250 or ATI Radeon HD 3870
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.