80 Days

80 Days

Vydavatelé: inkle
Vývojáři: inkle, Cape Guy
Žánry: Strategické, Indie, Point-and-click, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

31. července 2014 - iOS
16. prosince 2014 - Android
28. září 2015 - Mac
28. září 2015 - PC

Popis hry

Vynikající cestovatelská textovka 80 Days z mobilních platforem dorazila na PC! Vynikající zážitek kombinuje vypravěčský styl gamebooků s verneovským motivem, okořeněným steampunkem.
V roli sluhy cestovatele Philease Fogga z Cesty kolem světa za 80 dní máte za úkol objet celý svět v uvedeném čase. Vaše...zobrazit více

Vynikající cestovatelská textovka 80 Days z mobilních platforem dorazila na PC! Vynikající zážitek kombinuje vypravěčský styl gamebooků s verneovským motivem, okořeněným steampunkem.
V roli sluhy cestovatele Philease Fogga z Cesty kolem světa za 80 dní máte za úkol objet celý svět v uvedeném čase. Vaše role spočívá ve vybírání cesty, celkovém plánování trasy, správě financí, obchodování a především časovém managementu, který mají tendence narušovat jak nečekané příběhové zvraty, tak i vaše chyby. Znovuhratelnost 80 Days je obrovská, i po několikaterém zahrání budete objevovat nové příběhy a zápletky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP+
Procesor: 2 Ghz with SSE2 instruction set support
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Hardware support for shader model 3
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Geniální textovka o Verneově cestě kolem světa. Hrajete za Passpourta, sluhu pana Foga a je jen na vás, aby to pan Fog zvládl a splnil tak sázku. Možností, jak se kolem toho světa dostat je opravdu nepřeberné množství. Co je ale ještě lepší je, že každá další hra je o něco snadnější, a nebo naopak více otevřená a nabídne vám nové možnosti. Což takhle to třeba vzít přes Severní pól? A můžete si tu užít ale i jiná dobrodružství ze světa Verneovek. Například Cestu na měsíc, nebo 20 000 mil po mořem a nebo rovnou Cestu do středu Země. Jedna z nejlepších her na mobilní platformu.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.