A Story About My Uncle

A Story About My Uncle

Vydavatelé: Coffee Stain Studios
Vývojáři: Gone North Games
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

28. května 2014 - PC

Popis hry

A Story About My Uncle je platformová dobrodružná hra z pohledu první osoby. Příběh je o chlapci, který hledá svého ztraceného strýce a nakonec skončí ve světě o kterém si ani nedovedl představit, že existuje. Použij strýčkovi záhadné vynálezy, aby jsi mohl skákat do neuvěřitelných výšek a dálek, to...zobrazit více

A Story About My Uncle je platformová dobrodružná hra z pohledu první osoby. Příběh je o chlapci, který hledá svého ztraceného strýce a nakonec skončí ve světě o kterém si ani nedovedl představit, že existuje. Použij strýčkovi záhadné vynálezy, aby jsi mohl skákat do neuvěřitelných výšek a dálek, to celé doprovázené nádhernou krajinou. Odkryj indície a záhady ukryté tvým strýčkem a poznej fantastické bytosti, které ti budou pomáhat na tvé výpravě. Pohyb ve hře A Story About My Uncle hraje klíčovou v roli v jejím samotném hraní. Poskakovat po světě plném úžasných scenérií společně se svým Hákem dává hráči jedinečný smysl pro rychlost a svobodu. Procestuj herní svět s unikátním uměleckým stylem a záhadným příběhem, který se odehrává přímo před tebou.
Hlavní rysy:
Hák: Posilující mechanický nástroj, který ti dává pocit rychlosti, proudění vzduchem a závraťe z výšek, jaký jsi ještě nikdy nezažil.
Objevuj svět: Navštiv nádherný a vzrušující svět - od temných jeskyní, přes ztracené civilizace, až po drsné, tuhé a mystické krajiny.
Důraz na příběh: Při hledání svého strýčka potkáš bytosti se svými vlastními příběhy a osudy. Udělej si čas na prozkoumávání světa a ponoř se tak hlouběji a hlouběji do vyprávění.
Bez násilí: A Story About My Uncle je hra z pohledu první osoby, ale vylučuje násilné hraní a naopak klade velký důraz na příběh a atmosféru.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8
Procesor: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, or equal at 1.6GHz or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9.0c-compatible, SM 3.0-compatible
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

Aktuální cena

Zábavná oddychovka na dlouhé zimní večery, není to žádný technický zázrak, ale opravdu baví
01.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.