About Love, Hate and the other ones

About Love, Hate and the other ones

Vydavatelé: Black Pants Studio
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2012 - iOS
15. července 2013 - Android

Popis hry

Bylo, nebylo. Láska a Nenávist žily šťastně bok po boku na vrcholku kopce. Až jednoho dne znenadání z nebes spadlo zvláštní červené tlačítko. Nenávist byla obezřetná a rozhodla se tlačítko ignorovat. Zato zvědavá láska jej bez otálení zmáčkla. Obě zahalilo modré světlo a odneslo je daleko pryč. Než se...zobrazit více

Bylo, nebylo. Láska a Nenávist žily šťastně bok po boku na vrcholku kopce. Až jednoho dne znenadání z nebes spadlo zvláštní červené tlačítko. Nenávist byla obezřetná a rozhodla se tlačítko ignorovat. Zato zvědavá láska jej bez otálení zmáčkla. Obě zahalilo modré světlo a odneslo je daleko pryč. Než se nadály, Láska i Nenávist se objevily v jeskyni. Aby se mohly obě vrátit domů, musí spolupracovat. V této nezávislé logické hříčce hráč v každém levelu může na střídačku ovládat obě hlavní hrdinky a používat jejich rozličné schopnosti za účelem zmáčknutí červeného tlačítka na konci každé úrovně.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP or newer, 32 or 64 bit
Procesor: CPU with SSE2 support required (Core 2 Duo, Athlon X2 or newer).
Paměť: 1024 MB RAM
Grafická karta: OpenGL 2.1 compatible graphics card
Pevný disk: 600 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.