Abyss Odyssey

Abyss Odyssey

Vydavatelé: Atlus
Vývojáři: ACE Team
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. července 2014 - PlayStation 3
15. července 2014 - PC
15. července 2014 - Xbox Live Arcade
28. července 2015 - PlayStation 4

Popis hry

 Abyss Odyssey je fantasy bočně-scrollovací plošinovka. Vyrobilo ji chilské vývojářské studio ACE Team, kteří mají na kontě mimo jiné Zeno Clash a Rock of Ages. Hru můžete odehrát za tři postavy, které mají různé individuální schopnosti, a každá z nich disponuje odlišným bojovým stylem. Váš úkol je vydat...zobrazit více

 Abyss Odyssey je fantasy bočně-scrollovací plošinovka. Vyrobilo ji chilské vývojářské studio ACE Team, kteří mají na kontě mimo jiné Zeno Clash a Rock of Ages. Hru můžete odehrát za tři postavy, které mají různé individuální schopnosti, a každá z nich disponuje odlišným bojovým stylem. Váš úkol je vydat se do propasti a porazit tam zlého čaroděje, který ohrožuje svět.  
 
Klíčovým prvkem hry je bojovat a brát si duše nepřátel. V pokročilejší části hry se do těchto duši můžete proměnit a získat unikátní dovednosti vašich nepřátel. Hra poskytuje značně množství volného pohybu a dovednosti, které pak využijete na různorodých nepřátelích. Úrovně jsou náhodně generované, což dává jedinečnost u každé nové hry. Abyss Odyssey je rozpoznatelná i zvláštním výtvarným stylem, připomínající období secese.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.