ADR1FT

ADR1FT

Vydavatelé: 505 Games
Vývojáři: Three One Zero
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

28. března 2016 - PC
15. června 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Vesmírné prostředí, kde se vtělíte do role kosmonauta. ADR1FT vypráví o kosmonautovi, který jako jediný přežil velmi nepříjemnou katastrofickou událost. Prázdnota, ozvěna Vašeho hlasu a silný tlukot Vašeho srdce je tak jediné, co prozatím uslyšíte. Za úkol dostanete prostou věc – zjistit, co a jak se...zobrazit více

Vesmírné prostředí, kde se vtělíte do role kosmonauta. ADR1FT vypráví o kosmonautovi, který jako jediný přežil velmi nepříjemnou katastrofickou událost. Prázdnota, ozvěna Vašeho hlasu a silný tlukot Vašeho srdce je tak jediné, co prozatím uslyšíte. Za úkol dostanete prostou věc – zjistit, co a jak se přesně událo. Prozkoumejte tedy pozůstatky z vesmírné základny, která je nyní na rozpadnutí. Najít můžete důležité prvky, které Vám pomohou přežít a nebo různé součásti, pomocí kterých můžete poté opravit modul, který Vás dostane pryč. Ač se mise zdá jednoduchá, ve snaze přežít Vám bude stát mnoho živlů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 64 bits
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q9550 @ 2.83 GHz / AMD Phenom 9850 @ 2.5 GHz
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GPU: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6000 MB volného místa

Aktuální cena

Je to až neuvěřitelně uklidňující být jen tak unášen volným prostorem. Jen kdyby člověku pořád nedocházel ten podělanej kyslík díky protrženýmu skafandru! Jako hráč se probudíte uprostřed nehorázného bordelu na orbitě u obrovské vesmírné stanice, kde se evidentně něco krutě podělalo. Náplň hry je tedy neustále shánět kyslíkové bomby a snažit se spojit se Zemí a spustit nouzovou proceduru, která uvolní záchranné moduly. To celé se děje bez gravitace, což poněkud znesnadňuje jakékoliv prudké motorické pohyby. Hru je nutné brát spíš jako relaxační walking simulátor - časem totiž opravíte i ten skafandr a hned bude na světě o něco lépe.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.