Age of Empires Online

Age of Empires Online

Vydavatelé: Microsoft Game Studios
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

16. srpna 2011 - PC

Popis hry

Další kapitola strategické série Age of Empires s podtitulem Online, která je ve svém základě volně přístupná hra.

Age of Empires Online nabízí i nové sociální interakce, přizpůsobení MMORPG herního stylu, kooperativní i kompetitivní režim a výrobu i prodej různých předmětů. Hra ale samozřejmě nabízí...zobrazit více

Další kapitola strategické série Age of Empires s podtitulem Online, která je ve svém základě volně přístupná hra.

Age of Empires Online nabízí i nové sociální interakce, přizpůsobení MMORPG herního stylu, kooperativní i kompetitivní režim a výrobu i prodej různých předmětů. Hra ale samozřejmě nabízí i klasický RTS systém, kdy budujete mocné říše, spravujete své zdroje, získáváte odměny a vlastními způsoby boje obsazujete nové světy.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Hra, která měla velký potenciál, který byl nakonec zabit nemožností F2P hráčů udržet se v konkurenci P2W. Přestože přišla se zajímavým nápadem, neměla s hráči slitování a MM byl dosti nedotažený. Jelikož se jednalo pouze o online hru, tak se ji po spoustě problémů rozhodli vývojáři ukončit. I tak šlo, ale o hezkou hru, která zaujala svou kreslenou grafikou (oproti ostatním dílům), možností vylepšovat si postupně své město a téměř komickým zpracováním.
02.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.