Age of Wonders III

Age of Wonders III

Vydavatelé: Triumph Studios
Vývojáři: Triumph Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Taktické strategie, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

31. března 2014 - PC

Popis hry

Age of Wonders 3 od vývojářů Triumph Studios (podepsaných například pod akční RPG Overlord) je již třetím pokračováním oblíbené série. Hra samotná, oproti předchozím dílům, disponuje novým enginem, který je schopným lépe reflektovat hráčův styl a jeho zásadní volby. Celá hra navíc současně staví na novém...zobrazit více

Age of Wonders 3 od vývojářů Triumph Studios (podepsaných například pod akční RPG Overlord) je již třetím pokračováním oblíbené série. Hra samotná, oproti předchozím dílům, disponuje novým enginem, který je schopným lépe reflektovat hráčův styl a jeho zásadní volby. Celá hra navíc současně staví na novém pojetí klasických RPG prvků.
Vše pro nás začíná volbou třídy, ale neznamená to, že se jí musíme řídit. Díky tomu hra neomrzí a bude stále reagovat na vaše rozhodnutí. Po dohrání příběhové linky nás čeká i multiplayer a v různých variantách si můžeme vytvořit i vlastní obsah. Takže hra nabízí unikátní mix budování říše, hry na hrdiny... a války. Tuto výtečnou tahovou fantasy strategii si tak mohou užít, jak ostřílení stratégové, tak i noví hráči.
Co nás čeká?
Prozkoumejte bohatý fantasy svět, který je detailnější a živější než kdykoliv předtím. Navíc nabízí více než 50 typů lokací překypujících poklady.Vládněte v kůži jednoho ze 6 druhů vůdců ve stylu RPG her. Vyberte si mezi kouzelníkem, teokratem, zlodějem, válečníkem, arcidruidem nebo technologickým dreadnoughtem.Najměte legendárního hrdinu, vybavte ho magickými zbraněmi a postavte do čela svých vojsk.Ponořte se do bohaté příběhové kampaně pro jednoho hráče, kterou můžete hrát za obě strany epického konfliktu.Utkejte se s jinými hráči na mapách až pro 8 hráčů!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 @ 2.4 Ghz or AMD Athlon 64 X2 5000+ @2.6 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia 8800 / ATi Radeon HD 3870 with 512MB or Laptop integrated Intel HD 3000 with 3GB system ram
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 Compatible
Dodatečné poznámky:
Requires a 1024x768 screen resolution.
Requires an open IPv4 connection for online multiplayer.
A Triumph Account is required to use the game's online services. The game's single player and Hot Seat modes are fully playable using the guest account.
Please note that the Editor is Windows only.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.