Airline Tycoon 2

Vydavatelé: Kalypso Media
Vývojáři: B.Alive
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

24. října 2011 - PC

Popis hry

Airline Tycoon 2 opět přináší hráčům jejich oblíbenou ekonomickou simulaci ze světa aerolinek. Ujměte se role ředitele mezinárodní letecké společnosti, navrhujte letadla, která plně vyhoví vašim potřebám a rozvíjejte svůj podnik, až se stanete světoznámou společností, jejíž služby vyhledávají zákazníci...zobrazit více

Airline Tycoon 2 opět přináší hráčům jejich oblíbenou ekonomickou simulaci ze světa aerolinek. Ujměte se role ředitele mezinárodní letecké společnosti, navrhujte letadla, která plně vyhoví vašim potřebám a rozvíjejte svůj podnik, až se stanete světoznámou společností, jejíž služby vyhledávají zákazníci z celého světa. Ale pozor, konkurence nespí!

Každý z dodatků přidává do hry dvě nové mise a také rozšiřují možnosti hry například o přepravu nákladů (Falcon Lines) či nabídky last minute (Honey Airlines).

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP / Vista / 7
Processor: 3 GHz Intel Pentium D / AMD Athlon 64 3000+
Memory: 1 GB
Hard Disk Space:
Video Card: Nvidia Geforce 8600 GT / ATI Radeon X 1800
DirectX®: 9.0c
Sound: DirectX-compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.