Alien Breed 2: Assault

Alien Breed 2: Assault

Vydavatelé: Team 17
Vývojáři: Team 17
Žánry: Arkády, FPS

Datum vydání zobrazit vše

22. září 2010 - PC
22. září 2010 - Xbox Live Arcade
22. září 2010 - PlayStation Network

Popis hry

Máte na to přežít útok vetřelců? Alien Breed™ 2: Assault je druhou kapitola série Alien Breed™. Jedná se o arkádovou střílečku plnou explozí, s výpravným příběhem, kvanty vysoce inteligentních nepřátel, efektivními zbraněmi a do detailů propracovaným prostředím. Vše to pohání Unreal® Engine 3 od Epic...zobrazit více

Máte na to přežít útok vetřelců? Alien Breed™ 2: Assault je druhou kapitola série Alien Breed™. Jedná se o arkádovou střílečku plnou explozí, s výpravným příběhem, kvanty vysoce inteligentních nepřátel, efektivními zbraněmi a do detailů propracovaným prostředím. Vše to pohání Unreal® Engine 3 od Epic Games. Ujměte se role hrdiny jménem Conrad. Conrad je hlavním inženýrem na vesmírné lodi, který musí bojovat o přežití s hordou vetřelců. Vaší jedinou nadějí je nahození motorů vetřelecké lodi, která by vás mohla zachránit před hrozícím zničením. Jste hluboko v útrobách neznámého plavidla a čas se krátí, tak si připravte zbraně a prostřílejte si z temnoty cestu k přežití. Nejste tu sami. Loď obývá masožravá vetřelecká horda a ještě něco jiného… něco, co teprve odhalí své záměry… něco, co čeká na svůj čas. Kromě napínavé single-playerové kampaně a nových „survivor“ módů nabízí hra také neúprosné akční módy pro dva hráče v kooperativních soubojích.
 
Klíčové vlastnosti:
 

Přežijte útok! Akční mix arkádové střílečky a survival hororu s prvky taktických upgradů zbraní a dalších možností úprav.

NOVINKA – atrakce – Bojujte proti vetřelcům v nových vertikálních sekcích a také za pomoci kulometné věže.
NOVINKA – Bojujte s vetřelci s novou, ještě mocnější výstrojí a výzbrojí.

Hyper Blaster – Destruktivní rotační kulomet.
Raketomet – Vyhoďte do vzduchu celou hordu.

NOVINKA – Utkejte se s novými typy nepřátel, jako je vetřelec „Webber“ a spousta nových bossů.
Epický  single-playerový příběhový mód – Single-playerová kampaň vás provede pěti rozlehlými prostředními plnými výzev.
NOVINKA – single-playerový mód „Survivor“ – Odolávejte nekončícím vlnám intenzivních útoků vetřeleckých hord ve třech speciálně navržených arénách.
Single-playerový mód volné hry – Single-playerová výzva, Zaútočte na své skóre dosažené v již pokořených příběhových misích.
Kooperativní mód pro dva hráče – Spolupracujte a porazte vetřeleckou hordu na třech speciálně upravených Assault mapách. Mód pro dva hráče využívá Steam.
NOVINKA -  Kooperativní „Survivor“ mód pro dva hráče – Spojte síly a pokuste se přežít ve třech speciálně navržených arénách. Soutěžte s ostatními hráči o to, kdo se umístí na žebříčku výše.  Mód využívá Steam.
Další funkce Steamu – Rychlá hra, Vytvořit hru, Seznam přátel, Hlasový chat, Žebříčky/Achievementy/Kooperativní achievementy

 
 
Developed and Published by Team17 Software © 2010 Team17 Software and Alien Breed 2: Assault are Trademarks or Registered trademarks of Team17 Software limited. All rights reserved. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.
 
Unreal® Engine, Copyright 1998 - 2010, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal® is a registered trademark of Epic Games, Inc. All other trademarks are property of their respective owners.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP2 or later
Processor: 2.0+ GHZ Single Core Processor
Memory: 1GB RAM
Graphics: NVIDIA 6800+ or ATI Radeon X700+ Video Card
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 1.5GB
Sound: Windows Supported Sound Card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.