Alien Breed: Impact

Alien Breed: Impact

Vydavatelé: Team 17
Vývojáři: Team 17
Žánry: Arkády, FPS

Datum vydání zobrazit vše

16. prosince 2009 - Xbox Live Arcade
3. června 2010 - PC
1. září 2010 - PlayStation Network

Popis hry

Alien Breed Impact je výbušná vědeckofantastická arkádová střílečka, která oživuje vysoce váženou herní licenci s epickým příběhem, roji vysoce inteligentních vetřelců, vysoce efektivními zbraněmi, vysoce detailním a bohatým prostředím; vše implementováno za pomoci mimořádné technologie do uměleckého...zobrazit více

Alien Breed Impact je výbušná vědeckofantastická arkádová střílečka, která oživuje vysoce váženou herní licenci s epickým příběhem, roji vysoce inteligentních vetřelců, vysoce efektivními zbraněmi, vysoce detailním a bohatým prostředím; vše implementováno za pomoci mimořádné technologie do uměleckého herního zážitku. Jako dodatek k vzrušujícímu kampaňovému módu pro jednoho hráče hra taktéž nabízí neúprosný, akcí nabytí, online kooperativní battle mód pro dva hráče.
 

Alien Breed je zpátky! – Akcí nabytý mix arkádové střílečky, survival hororu a taktických úprav zbraní a vlastních úprav.
Epický single-player příběhový mód - Kampaňový mód pro jednoho hráče, který sleduje příběh hry skrze pět obrovských a výzvu představujících prostředích.
Single-player free-play mód - Mód výzvy pro jednoho hráče – překonejte své nejlepší skóre v již dokončených kampaňových úrovních.
Kooperativní mód pro dva hráče – Spolupracujte na porážce hord vetřelců skrze tři speciálně upravené mapy.
Dodatečné Steam online prvky - Rychlá hra, vytvořená hra, seznamy přátel, hlasový chat, žebříčky a kooperativní achievementy.
VYZKOUŠEJTE ZDARMA – “Prologue” jako vzorek – speciálně navržené představení hry; hrajte sami nebo ve dvou v online kooperativním módu.
NOVINKA – Obchod s úpravami – Prohledávejte padlé spolubojovníky a zamčené skříňky pro hotovost, kterou následně takticky utraťte za zbraně/balíčky úprav v obchodě.
NOVINKA - Nepřátele – Předělaní a upravení vetřelci roje.

 
 
 
Vyrobeno a publikováno Team17 Software © 2010 Team17 Software a Alien Breed: Impact jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními znakčami Team17 Software limited. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva, loga jsou majetkem jejich jednotlivých vlastníků.
Unreal® Engine, autorské právo 1998 - 2010, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® je registrovanou obchodní značkou Epic Games, Inc. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem jejich jednotlivých vlastníků.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows® XP SP2 or later

Processor: 2.0+ GHZ Single Core Processor

Memory: 1GB RAM

Graphics: NVIDIA 6800+ or ATI Radeon X700+ Video Card

DirectX®: 9.0c

Hard Drive: 1.5 GB

Sound: Windows Supported Sound Card

Other Requirements: Internet connection required.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.