Alien: Isolation

Alien: Isolation

Vydavatelé: Feral Interactive, Sega
Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

7. října 2014 - Xbox One
7. října 2014 - PlayStation 3
7. října 2014 - Mac
7. října 2014 - PlayStation 4
7. října 2014 - Xbox 360
7. října 2014 - PC

Popis hry

Poznejte skutečný význam slova strach ve hře Alien: Isolation. Horor zasazený do atmosféry neutuchající hrůzy a smrtelného nebezpečí. Patnáct let po událostech z filmu Vetřelec začíná Amanda, dcera Ellen Ripleyové, zoufalý boj o přežití a vydává se na misi, která má odhalit pravdu v případě zmizení její...zobrazit více

Poznejte skutečný význam slova strach ve hře Alien: Isolation. Horor zasazený do atmosféry neutuchající hrůzy a smrtelného nebezpečí. Patnáct let po událostech z filmu Vetřelec začíná Amanda, dcera Ellen Ripleyové, zoufalý boj o přežití a vydává se na misi, která má odhalit pravdu v případě zmizení její matky.

 V roli Amandy se budete pohybovat v neuvěřitelně nepřátelském světě a ocitnete se ze všech stran obklopeni zoufalými a panikařícími lidmi a nepředvídatelným a nemilosrdným vetřelcem.Bez výbavy a přípravy musíte hledat materiál v hromadách šrotu, improvizovat ve všemožných situacích a používat svůj důvtip. Ne jen proto, abyste ve své misi uspěli, ale jednoduše proto, abyste zůstali naživu.

Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě
– Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok.

Improvizujte a přežijte
– Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?

Prozkoumejte svět plný záhad a zrady
– Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se se širokou škálou obyvatel ve světě zjizveném strachem a nedůvěrou.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 (32bit)
Procesor: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1GB (AMD Radeon HD 5550 or Nvidia GeForce GT 430)
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 35 GB volného místa

Aktuální cena

Bol som milo prekvapeny ked som to zacal hrat a videl som stanicu ako z filmu Alien 1 . tvorcovia sa vyhrali. Odporucam.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.