All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

Vydavatelé: 3DClouds.it
Vývojáři: 3DClouds.it
Žánry: Indie, Závodní, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

4. září 2017 - PC

Popis hry

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás zavede do světů pulsujících životem...zobrazit více

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás zavede do světů pulsujících životem a neuvěřitelnou akcí: projíždějte skrze zatáčky, driftujte během monumentálních skoků a postavte se gravitaci na tubulárních dráhách v této explozivně barevné závodní hře.

Vyberte si oblíbenou postavu a bojujte o první místo v sérii mistrovství. Udržujte v rovnováze rychlost a schopnosti a soupeřte s 9 dalšími závodníky. Získejte místo na pódiu a nejduležitější ceny: odblokujte nové postavy, nové turnaje a nové součástky.

Poznejte všechny herní režimy!
Považujete se za mistra mistů? Tak to je jen začátek! Vytvořte vlastní mistrovství a vyberte si mezi třemi stupni obtížnosti a rychlosti. 

Ovládněte roční období!

Spalte gumy na 21 neskutečných okruzích v 5 úžasných světech: jarním, letním, podzimním, zimním a na speciálních ostrovech. Jezděte po sopkách, gigantických hadech a kličkujte mezi zabijáckými sněhovými koulemi. Poznejte nejšílenější tratě, jaké kdy vznikly!

Připravte se na válku!
Zničte své nepřátele (a jejich ego) tak, že uvolníte ničitelské pohyby založené na...ovoci! Díky inovativnímu systému Juicer-up můžete sbírat různé druhy ovoce během závodů a doplňovat nimi nádrže. 

Hrajte s přáteli a rodinou!
Nehrajte sami! Podělte se touto úžasnou hrou se všemi známými v režimech pro 2, 3 a 4 hráče v režimu Split-Screen!

Soupeřte s celým světem!
Závoďte s dalšími závodníky v online turnajích pro  8 hráčů!

Přizpůsobte si svou motokáru!
Během hry najdete nové části, které vám umožní si postavit motokáru vašich snů. Nestačí vyhrávat, musíte vyhrávat na úrovni. Více než 32 000 různých kombinací čeká ve vaší garáži.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB VRAM*
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible soundcard
Dodatečné poznámky: * Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported. Steering wheels not supported

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.