Alone in the Dark

Alone in the Dark

Vydavatelé: Electronic Arts, Atari
Žánry: FPS, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. června 2008 - Xbox 360
20. června 2008 - PlayStation 2
26. června 2008 - Wii
21. listopadu 2008 - PlayStation 3
25. prosince 2008 - PC

Popis hry

Central Park skrývá děsivé tajemství. Je bezpečným útočištěm nejen pro Newyorčany, ale i pro něco zcela jiného. Pravdu po celé generace střežili tajemní ochránci – díky nim park zůstával stále nedotčený, zatímco kolem rostly mrakodrapy a ulice nejdražšího města světa. Nyní však došlo k událostem, které...zobrazit více

Central Park skrývá děsivé tajemství. Je bezpečným útočištěm nejen pro Newyorčany, ale i pro něco zcela jiného. Pravdu po celé generace střežili tajemní ochránci – díky nim park zůstával stále nedotčený, zatímco kolem rostly mrakodrapy a ulice nejdražšího města světa. Nyní však došlo k událostem, které otřásly vším, co jsme doposud znali. Vyšetřovatel paranormálních jevů Edward Carnby se tak nevysvětlitelně ocitne přímo uprostřed bouře, která hrozí, že zničí celý svět. Chce-li tomu zabránit, musí odhalit dlouho skrývané tajemství Central Parku. New York už nikdy nebude jako dřív.

Tato hra se nechala inspirovat napínavými televizními dramaty. Poutavý příběh je zasazen do řady epizod, které na sebe navazují jako v seriále. V každé z nich najdete akci a překvapivé zvraty, které napnou vaše nervy k prasknutí. Vše umocňuje inovativní technologické zpracování včetně neuvěřitelně realistické interakce s prostředím, propracované fyziky, pokročilé počítačové inteligence a úžasných vizuálních efektů.

Za zmínku stojí i uživatelské rozhraní, do kterého rychle pronikne každý hráč. Alone in the Dark rozbíjí všechna herní klišé a přináší silné zážitky v dokonale propracované hře nové generace.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® XP/Vista 32, 64 bit
Procesor: Intel Pentium® D 2.6 GHz, AMD Athlon™ X2 3800+
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 7600, ATI Radeon X1650 XT
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 9 GB volného místa
Dodatečné poznámky: An internet connection is needed at install, first launch and to revoke license.

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
16.10.2017
I na dnešní dobu skvěle graficky zpracovaná hra se zajímavým a nápaditým příběhem. Velkým plusem dále je, pokud máte hru s českým dabingem, ktetý se opravdu povedl. Hra mě osobně hodně baví, proto příliš nechápu nízké hodocení této hry. Jediným mínusem je, že příběh je celkem dost krátký. Většinu času zabere jen ničení kořenů po celém Central Parku, jinak samotný příběh zabere sotva dvě volná odpoledne. Dávám ****
10.07.2017
Na českém trhu byla hra k dostání i s profesionálním českým dabingem jako úplně první a jediná hra z celé série AITD.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.