Alone in the Dark: Illumination

Alone in the Dark: Illumination

Vydavatelé: Atari
Vývojáři: Pure FPS
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

12. června 2015 - PC

Popis hry

Na vesnici Lorwich padla tma. Monstrózní hordy se vynoří ze země nočních můr a šíří chaos všude kolem. Jako jeden z čtyř hrdinů, musíš bojovat se služebníky starodávných, s pomocí síly svých...zobrazit více

Na vesnici Lorwich padla tma. Monstrózní hordy se vynoří ze země nočních můr a šíří chaos všude kolem. Jako jeden z čtyř hrdinů, musíš bojovat se služebníky starodávných, s pomocí síly svých ramen a moci světla.

Série Alone in the Dark od Atari je inspirována díly H.P. Lovecrafta a je označována jako „matka žánru survival hororu“. Alone in the Dark: Illumination odhaluje temné dědictví skrze děsivý zážitek.

Bojuj v dynamických prostředích plných krvelačných bestií. Sestav si svůj tým tak, že zachráníš spolubojovníky jako Čarodějnici, Inženýra nebo Kněze. Každý z nich má jedinečnou sadu speciálních schopností a zbraní.

Zlo se skrývá v každém stínu. Přestože Ti můžou pomoci Tví spolubojovníci, na konci noci budeš vždycky sám ve tmě.

Vlastnosti hry:

Čtyři jedineční hrdinové: Lovec, Čarodějnice, Kněz a Inženýr nabízejí jedinečný herní zážitek s výraznou zbraně, dovednosti a pravomoci odemknout.

Hraj jako tým, nebo sólo: hraj všemi čtyřmi postavami ovládanými jinými hráči v multiplayerovém režimu spolupráce, vytvářej menší týmy pro větší výzvy nebo čel temnotě sám.

Rozmanité okolí: čtyři kampaně s mnoha úrovněmi provedou hráče po zničené krajině Lorwich a také mnohem níže, abyste mohli odhalit tajemství opuštěného města.

Nadpřirozená hrůza: hra je inspirována díly H.P. Lovecraft, bytosti ze samotného dna šílenství navštíví Tvé noční můry

Dynamické prostředí: buď součástí dynamického prostředí plného hlavolamů, můžeš tak měnit strukturu mapy a pokračovat ve svém poslání.

Využít sílu světla: prosvětluj mapy, abys vytvořil bezpečné zóny a způsobil poškození svým nepřátelům.

© 2015 Atari Europe SA.  All rights reserved.  Alone in the Dark: Illumination™ is a trademark owned by Atari Europe SA.  Produced, marketed and distributed by AITD Productions, LLC., an affiliate of Atari Europe, SA Atari.  Atari and the Atari logo are trademarks owned by Atari Interactive, Inc.  Developed by Pure FPS, LLC.  All other trademarks are the property of their respective owners.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1/ Windows 8 / Windows 8.1
Procesor: Quad-core Intel or AMD processor 2.3+ GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 460 GTX or AMD Radeon 6850 HD series card
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 15 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Supported chipsets: NVIDIA 460 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

Aktuální cena

Neuvěřitelná slabota. Hru jsem si naštěstí koupil v letním výprodeji na Steamu, takže její kup mě tolik nemrzí. U hraní jsem každopádně vydržel asi tak 5 minut. Se sérií AITD tato hra má společný snad jenom název. Příběh prakticky neexistuje, hra spočívá v tom, že jste vypuštěni do jakési arény a bojujete o přežití, to je celý. Kdo si hru ještě nekoupil, tak jí ani nekupujte. Dávám * a to jen proto, že jde o Alone In The Dark.
11.07.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.