Alpha Prime

Datum vydání zobrazit vše

1. května 2007 - PC

Popis hry

Jako důlní inspektor jste pověřeni vyšetřit záhadné zmizení všech pracovníků na těžební základně, která je umístěna na ilegálním asteroidu. V tom vám bude znepřijemňovat život technické vybavení základny a vězte, že těžební roboti a ochranné mechanismy báze vám v postupu ve hře nedají nic zadarmo. Příběh...zobrazit více

Jako důlní inspektor jste pověřeni vyšetřit záhadné zmizení všech pracovníků na těžební základně, která je umístěna na ilegálním asteroidu. V tom vám bude znepřijemňovat život technické vybavení základny a vězte, že těžební roboti a ochranné mechanismy báze vám v postupu ve hře nedají nic zadarmo. Příběh hráče vede několika propracovanými lokacemi, jako i prostředím vlastní vesmírné lodi, s kterou hráč přiletěl na důlní základnu a která byla okamžitě sestřelena. Kromě robotů se vám do cesty postaví ještě šílení horníci a příslušníci speciálních jednotek. Ne však všichni obyvatelé základny se budou snažit zajistit vám místo na jednotce intenzivní péče. Setkáte se i s několika málo NPC, které vám podají svou pomocnou ruku v boji o přežití. Hra je sci-fi FPS střílečka od českých tvůrců postavená na enginu Enforce2, jež nese i prvky hackování počítačových systému. Příběh se inspiroval povídkou od známého sci-fi spisovatele Ondřeje Neffa.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Podporované OS: Windows® 2000/XP/Vista
Procesor: 2.0 GHz Procesor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: DirectX kompatibilní 128 MB grafická karta
Verze DirectX: DirectX® 9.0c
Zvuková karta: DirectX kompatibilní zvuková karta
Pevný disk: 3 GB Místa na pevném disku

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.