Alternativa

Vydavatelé: Centauri Production
Vývojáři: Bohemia Interactive
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

5. října 2010 - PC

Popis hry

„Alternativa“ je klasická point&click adventure hra založená na původním sci-fi/cyber-punk scénáři, který je složen z mnoha menších příběhů, jež nás provedou nejen fiktivním světem budoucnosti, ale i životy jednotlivých postav. Nelineární děj, plný řady nečekaných zvratů, místy mrazivá atmosféra, logické...zobrazit více

„Alternativa“ je klasická point&click adventure hra založená na původním sci-fi/cyber-punk scénáři, který je složen z mnoha menších příběhů, jež nás provedou nejen fiktivním světem budoucnosti, ale i životy jednotlivých postav. Nelineární děj, plný řady nečekaných zvratů, místy mrazivá atmosféra, logické úkoly, historicky i vědecky podložená fakta: „To vše je Alternativa.“

Ačkoli má Alternativa velmi komplexní a propracovaný svět, uzavře se příběh logicky a zároveň napínavě. Všechny položené otázky jsou zodpovězeny, ale zároveň vyvstanou nové myšlenky a cíle. Právě tyto cíle se budou hrdinové Alternativy snažit pokořit v druhém díle, který přímo navazuje na díl první, avšak nenutí hráče přímo znát veškerá fakta dílu prvního.

Během hraní je hráči mimo příběhu, postupně představován i svět Alternativy. Historie, atmosféra, životy hlavních postav, nově objevené technologie. O tom všem se hráč nenucenou formou dozví mnoho podrobností a vžije se tak do příběhu mnohem hlouběji. Bude chtít vidět další místa zničená a zpustlá válkou, převratem, revolucemi a hlavně časem. Bude se chtít dozvědět, proč se objevují stále nové otázky kolem zdánlivě banálních události.

Alternativa na hráče nebude působit jako jeden dlouhý děj, ale jako množství menších a rozličných příběhu, které ukazují životy a problémy lidí v naprosto jiných situacích, než si dnes můžeme představit. Pomoc s vyšetřováním znásilnění, noční návštěva márnice nebo hackerské útoky na databáze jsou prvky, které zajisté zaujmou nejednoho hráče.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP ® or Windows ®Vista
Processor: Intel Pentium IV ® 2.0 GHz or compatible
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Graphic card with 512 MB RAM (Shader 2.0 compatible)
DirectX®: DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 2 GB free space
Sound: DirectX 9.0c ® compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.