American Truck Simulator

American Truck Simulator

Vydavatelé: SCS Software
Vývojáři: SCS Software
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

3. února 2016 - PC
3. února 2016 - SteamOS
3. února 2016 - Mac
3. února 2016 - Linux

Popis hry

Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako Los Angeles nebo San Francisco a hlavně na legendární tradiční...zobrazit více

Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako Los Angeles nebo San Francisco a hlavně na legendární tradiční americké trucky.

TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY
Amerika je země truckům zaslíbená a oplývá tak celou řadou legendárních strojů. Můžete se těšit na všechny nejslavnějších trucky z vašich plakátů v garáži, vymodelované do posledního nýtku na kapotě a nitky v interiéru. Povezete rozličné náklady od těch nejběžnějších, až po obrovské a nebezpečné přívěsy.

BRÁZDĚTE NEKONEČNÉ SILNICE
Čekají vás rozlehlé pláně Severní Ameriky se všemi ikonickými místy a dechberoucí krajinou. Tvůrci plánují postupně obsáhnout celý severoamerický kontinent, formou postupně vydávaných DLC k základní edici hry, která má zahrnovat především Kalifornii.

STAŇTE SE KRÁLEM SILNIC
Vybudujte vlastní dopravní společnost na místním trhu. Berte zakázky, jezděte rychle, ale opatrně a vydělávejte peníze. Z vaší firmy se pak můžete stát největší dopravce ve Spojených státech!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Velmi dobře zpracovaný simulátor amerických kamionů, škoda, že zatím nedostali licence na více kamionů, ale snad brzy dostanou :). Jen škoda te horší grafiky, ale ta se snad časem zlepší :)
15.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.