Among the Sleep

Among the Sleep

Vydavatelé: Krillbite Studio
Vývojáři: Krillbite Studio
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

29. května 2014 - Linux
29. května 2014 - SteamOS
29. května 2014 - Mac
29. května 2014 - PC
8. prosince 2015 - PlayStation 4
3. června 2016 - Xbox One

Popis hry

Among the Sleep je netradiční hororová adventura z vlastního pohledu, ve které hrajete za dvouleté dítě. Uprostřed noci vás v postýlce vzbudí podivné zvuky a rozhodnete se prozkoumat co na vás ve tmě čeká...

Hra buduje děsivou atmosféru prozkoumáváním a příběhem, ne souboji s nestvůrami. Jako malé dítě...zobrazit více

Among the Sleep je netradiční hororová adventura z vlastního pohledu, ve které hrajete za dvouleté dítě. Uprostřed noci vás v postýlce vzbudí podivné zvuky a rozhodnete se prozkoumat co na vás ve tmě čeká...

Hra buduje děsivou atmosféru prozkoumáváním a příběhem, ne souboji s nestvůrami. Jako malé dítě jste zranitelní, vyděšení a snažíte se pochopit okolní svět.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WindowsXP SP2 or higher
Procesor: Dual core 2.4GHz
Paměť: 2048 MB RAM
Grafická karta: Video card with 512MB of VRAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: Yes
Dodatečné poznámky: Best enjoyed with a headset!

Aktuální cena

Velmi krátká hra (asi 2,5 hodiny). To ale neznamená, že ten čas nemůže být nabitý velmi kvalitní zábavou a plnou strachu. Tohle je právě jedna z těch Hide horror her, která má ale velice originální koncept. Hrajete za mimino a určitě si vzpomene, jak jste jako malí viděli v každém stínu strašidlo a děs. A tom tahle hra je. Když se bojíte moc, obejmete svého milovaného medvídka a on vám posvítí na cestu. A když už se bojíte moc, dáte pauzu a dítě si zakryje rukama oči :) Finální pointa je také všeříkající a věřím, že to je v současnosti velmi aktuální problém značné části všech domácností (a bohužel ten jediný, kdo to zaručeně vždy odnese, je právě to dítě).
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.