Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons

Vydavatelé: Rovio Entertainment
Vývojáři: Rovio Entertainment
Žánry: Arkády
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Arkádové hry

Datum vydání zobrazit vše

21. října 2010 - Android

Popis hry

Angry Birds snad ani není potřeba představovat. V nějaké podobě se s nimi setkal už každý. Původně zcela neznámí vývojáři z finského studia Rovio se během okamžiku vyšvihnuli na vrchol herního byznysu. Naštvaní ptáci našli útočiště v mobilech, tabletech a nyní i konečně na velkých obrazovkách našich...zobrazit více

Angry Birds snad ani není potřeba představovat. V nějaké podobě se s nimi setkal už každý. Původně zcela neznámí vývojáři z finského studia Rovio se během okamžiku vyšvihnuli na vrchol herního byznysu. Naštvaní ptáci našli útočiště v mobilech, tabletech a nyní i konečně na velkých obrazovkách našich monitorů.Fenomenální zábava nyní dostává nové grády, protože se objevuje pravidelně s novými levely. Tu na Vánoce, Halloween nebo třeba na Svatého Valentýna. Kompletní změna grafického kabátku se váže vždy na vybranou zajímavou událost. Dobře známá parta štěbetajících opeřenců se s ohromnou vervou vrhá na každé kolo. Cílem je samozřejmě likvidace zelených a pořádně vypasených prasat. Ty si v poklidu chrochtají v bezpečí svého úkrytu. Musíte nalézt správný úhel a sílu odpalu. V případě velkého úspěchu vás očekává sladká odměna v podobě tří hvězdiček.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.