Anodyne

Anodyne

Vydavatelé: Analgesic Productions
Vývojáři: Analgesic Productions
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

22. března 2013 - Mac
22. března 2013 - PC
22. března 2013 - SteamOS
22. března 2013 - Linux
15. října 2013 - Android

Popis hry

V této akční adventuře inspirované sérií "Zelda" se vydáte na průzkum snového světa ukrytého v podvědomí Younga, vyvoleného k záchraně světa před tajemným Briarem. Jeho podvědomí ukrývá například cirkus stižený katastrofou, opuštěný hotel, starobylé chrámy nebo rudou bažinu plnou roztodivných příšer....zobrazit více

V této akční adventuře inspirované sérií "Zelda" se vydáte na průzkum snového světa ukrytého v podvědomí Younga, vyvoleného k záchraně světa před tajemným Briarem. Jeho podvědomí ukrývá například cirkus stižený katastrofou, opuštěný hotel, starobylé chrámy nebo rudou bažinu plnou roztodivných příšer. Cílem hry je nalézt dostatečný počet hracích karet na odemknutí finálního dungeonu, v čemž Youngovi pomáhá jeho jediná zbraň - koště a boty s pružinami, pomocí kterých může přeskakovat přes propasti a překážky.Herní svět Anodyne je rozdělen do čtvercových obrazovek, ztvárněných ve vizuálním stylu 16 bitové éry. Po dokončení hry je možné svět dále prozkoumávat s pomocí nově nabyté schopnosti přesunovat dílky úrovní dle libosti a objevovat tajné místnosti a bonusové karty.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:1.5 GHz, single core
Memory:1 GB RAM
Graphics:Any
Hard Drive:100 MB HD space
Sound:Any
Additional:This is not a GPU-intensive game.

Aktuální cena

Na první pohled připomíná Anodyne klasické japonské konzolové RPG typu Pokémon nebo Zelda. A to nejhorší, co se vám může stát, je přistupovat k téhle hře jako k těm, co už jste poznali. Nebudu vám kazit potenciální zábavu tím, že vyjmenuji, co je v téhle hře jinak... spokojte se s tvrzením, že všechno. U hry mi přišlo, že se vysmívá hráčům a dělá jim na schváli už jen proto bych tuto hru po druhé nehrál, vážně nic moc.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.