Aragami

Aragami

Vydavatelé: Merge Games
Vývojáři: Lince Works
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. října 2016 - PC
4. října 2016 - SteamOS
4. října 2016 - PlayStation 4
4. října 2016 - Linux
4. října 2016 - Mac

Popis hry

Staňte se dokonalým stínovým zabijákem ve stealth akci z historického Japonska. Budete hrát za Aragamiho. Nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yamiko, záhadná dívka spjatá s Aragamiho minulostí. Yamiko je v zajetí armády světla Kaiho, jejíž válečníci střeží bedlivě...zobrazit více

Staňte se dokonalým stínovým zabijákem ve stealth akci z historického Japonska. Budete hrát za Aragamiho. Nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yamiko, záhadná dívka spjatá s Aragamiho minulostí. Yamiko je v zajetí armády světla Kaiho, jejíž válečníci střeží bedlivě hlídanou citadelu Ky Ryu.

KLASICKÁ STEALTH AKCE
Pomocí nově nabytých stínových schopností může Aragami manipulovat s temnotou a stát se dokonale vražedným nindžou. Hra si silně inspirovala klasickými tituly z žánru stealth jako třeba ságou Tenchu a moderními klenoty jako třeba Mark of the Ninja či Dishonored. Hráči budou muset využít všech svých nadpřirozených schopností a nasadit veškerý důvtip, aby své nepřátele porazili.

OVLÁDEJTE STÍNY
Staňte se pomocí stínových schopností dokonale neviditelným zabijákem. Vrhejte stíny na libovolný povrch a pomocí stínového skoku se pohybujte, aniž by si vás někdo všiml. Odstraňujte pomocí svých triků mrtvoly nepřátel, klamte nepřátele vytvářením stínových klonů či vyvolávejte černé díry, které vaše cíle bleskově pohltí.

STAŇTE SE MISTROVSKÝM ZABIJÁKEM
Vaše schopnosti se budou postupem času zlepšovat, takže se budete moct plížit kolem stráží, teleportovat se mezi stíny, vytvářet vlastní temná zákoutí a strategicky likvidujte ty, kteří vám stojí v cestě.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10
Procesor: Intel Core i5
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: 2GB of Video Memory, NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místa
Zvuková karta: Integrated audio interface
Dodatečné poznámky: Required: Keyboard and Mouse with Secondary click enabled or gamepad (such as PS3 controller, Xbox 360 controller for Windows or Logitech gamepads).

Aktuální cena

Bezva stealth hra s magickými schopnostmi a ninja charaktery. Hra jde hrát i v režimu kooperace nebo klasický multiplayer. Hra obsahuje také okouzlující přírodu noční krajiny. Na můj vkus stojí hra dost peněz, vyplatí se počkat na slevu.
06.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.