ArmA 2: Operation Arrowhead

ArmA 2: Operation Arrowhead

Vydavatelé: Meridian4, 505 Games
Žánry: Simulátory, FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

29. června 2010 - PC

Popis hry

Arma 2: Operace Arrowhead je samostatný datadisk ke hře Arma 2. Ke spuštění není potřeba vlastnit původní hru.

Tři roky po válce v Černorusku, kterou jste měli možnost hrát ve hře Arma 2, se na pobřeží Zeleného moře schyluje k dalšímu konfliktu. Úkolem sil Spojených národů, vedených Americkou armádou,...zobrazit více

Arma 2: Operace Arrowhead je samostatný datadisk ke hře Arma 2. Ke spuštění není potřeba vlastnit původní hru.

Tři roky po válce v Černorusku, kterou jste měli možnost hrát ve hře Arma 2, se na pobřeží Zeleného moře schyluje k dalšímu konfliktu. Úkolem sil Spojených národů, vedených Americkou armádou, bude tentorkát zabránit občanské válce k níž se schyluje v Takistánu. To vše v samostatném datadisku k nejlepšímu simulátoru roku 2009 - Arma 2.

Při hraní Arma 2: Operace Arrowhead si v rámci jednotek Americké armády vyzkoušíte různé role; od obyčejného pěšáka přes člena jednotek zláštního určení až po pilota vrtulníku a velitle tanku. To vše a ještě víc na vás čeká v nejnovějším díle cenami ověnčené série PC vojenských simulátorů z dílny Bohemia Interactive.

Nový hratelný obsah
Nová příběhová kampaň hratelná v jednom i ve více hráčích, doplněná o řadu tutoriálů, samostatných scénářů a módů pro více hráčů.

Masivní herní svět
Tři zcela nové mapy fiktivní středoasijské země, zahrnující města, vesnice, pouště i hory. Herní prostředí je kompletně zničitelné a plně interaktivní.

Nové jednotky a vozidla
Řada nových vozidel pro všechny zúčastněné armády, zahrnující Americkou armádu, Spojené národy, Takistánskou armádu a policii a další. Celkem ve hře naleznete více než 300 nových jendotek, zbraní a vozidel.

Ultimátní válečný simulátor
Arma 2: Operation Arrowhead je plně kompatibilní s původní Arma 2.
Unikátní herní prvky

Možnost nosit batohy, detailně zpracované moderní zbraňové optiky, systém penetrace materiálů, možnost dálově řídit bezpilotní letouny (UAV) a mnoho dalšího.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or Windows Vista
Processor: Intel Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Memory: 1GB
Graphics: Nvidia Geforce 8600GT or ATI Radeon 3650 or faster with Shader Model 3 and 512 MB VRAM
DirectX®: DirectX 9.0c
Hard Drive: 10 GB free space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.