Arma III: Apex

Arma III: Apex

Žánry: Strategické, Simulátory, FPS

Datum vydání zobrazit vše

11. července 2016 - PC

Popis hry

Jeden z nejlepších vojenských simulátorů (možná nejlepší ) dostává obrovský datadisk s názvem Arma 3 Apex. Nový přídavek vás zavede na zcela nové bojiště a to na souostroví Tanoa v jižním Tichomoří. Nové prostředí přináší zcela unikátní bojové situace a hráč se podle toho bude muset zařídit, jestli nechce...zobrazit více

Jeden z nejlepších vojenských simulátorů (možná nejlepší ) dostává obrovský datadisk s názvem Arma 3 Apex. Nový přídavek vás zavede na zcela nové bojiště a to na souostroví Tanoa v jižním Tichomoří. Nové prostředí přináší zcela unikátní bojové situace a hráč se podle toho bude muset zařídit, jestli nechce skončit s kulkou v hlavě. Do hry přibyly další zbraně, technika a speciální vybavení, které opět celou sérii Arma přibližuje k nejreálnějšímu simulátoru. Hra nabídne také nové mise a příběhovou kampaň, kterou si můžete celou zahrát až ve čtyřech lidech. Rozšíření Apex představuje vrchol více než 15 let vývoje hry série Arma.  

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.