ArmA III

ArmA III

Žánry: Simulátory, FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

12. září 2013 - PC

Popis hry

ARMA 3 je komplexním taktickým simulátorem života vojáka. Na rozdíl od svých předchůdců se nespoléhá v první řadě na kampaň, nýbrž na sandboxový systém, v němž si hráči tvoří herní náplň sami. Stahujte si mise, scénáře nebo celé příběhové části, zkoušejte obrovskou plejádu zbraní a vozidel a zapojte...zobrazit více

ARMA 3 je komplexním taktickým simulátorem života vojáka. Na rozdíl od svých předchůdců se nespoléhá v první řadě na kampaň, nýbrž na sandboxový systém, v němž si hráči tvoří herní náplň sami. Stahujte si mise, scénáře nebo celé příběhové části, zkoušejte obrovskou plejádu zbraní a vozidel a zapojte se do multiplayeru, kde proti sobě mohou v jednu chvíli jít desítky hráčů. Celistvý systém rozhraní uživatelských přídavků, skrz který si můžete stahovat nový a nový obsah zaručí, že ve světě ARMA III bude vždy dostatek zábavy. Autoři navíc plánují po vydání hry podporovat komunitu regulérními singleplayerovými kampaněmi. V balení navíc naleznete kooperativní mise přímo od tvůrců hry.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Nejlepší hra co jsem kdy hrál a taky ta nejsložitější. Zapomeňte na Call of Duty a další střílečky, tohle je totiž úplně něco jiného REALNÉHO. Žádnej nesmyslej nekonečnej běh, terminator style, skrčení na 10 sekund a jste v pohodě. Taky žádné nudné a nasimulované pidi mise kde si mate jen hrát na krále který zabije celou Ruskou armádu. Arma je o taktice, týmové práci a umění přežít. Hra se taky hodí na hraní s kamarády, protože když hrajte sám tak jsou některé mise obtížné a ne tak zábavné.
26.04.2017
Asi nejlepší vojenský simulátor v herní podobě! :) A to nejlepší je, že pochází z českých končin:
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.