Arma Tactics

Arma Tactics

Žánry: Strategické, Indie, Taktické strategie, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

1. října 2013 - PC

Popis hry

Arma Tactics je spin-off k sérii vojenských simulátorů, započaté hrou Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Oproti zbytku série se však změnil žánr. Hra je tahovou strategií připomínající UFO: Enemy Unknown. Hráč ovládá čtyřčlenné komando, s kterým musí plnit různé mise. Například se jedná o získání...zobrazit více

Arma Tactics je spin-off k sérii vojenských simulátorů, započaté hrou Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Oproti zbytku série se však změnil žánr. Hra je tahovou strategií připomínající UFO: Enemy Unknown. Hráč ovládá čtyřčlenné komando, s kterým musí plnit různé mise. Například se jedná o získání určitého předmětu, dostání do místa extrakce, záchrana spolubojovníka nebo zneškodnění bomby. Přitom musí bojovat s nepřáteli od neorganizovaných milicí po ostřílené veterány za pomocí zbraní (útočné pušky, brokovnice, granáty, pistole atd.) odemykatelných postupem ve hře. Dostat se do cíle je vždy možné více způsoby. Lze jít do přímého útoku, ale také se můžete boji vyhnout.  

Hráč si může vybrat mezi příběhovou kampaní a náhodně generovanými misemi. Příběh kampaně je zasazen do jedné středoafrické země, kde byl spatřen hledaný terorista Ibrahim Soltani. Váš tým má za úkol jej zneškodnit. Situaci však zhoršuje rostoucí napětí v zemi a vzrůst protiamerických nálad. Kampaň obsahuje celkem 5 misí.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows® XP SP2 or newer
Procesor: Intel Core 2 Duo or dual core AMD XP or better
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9.0c Compatible(with shader model 2)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 750 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.