Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed: Origins

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2017 - PC
27. října 2017 - Xbox One
27. října 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Assassins Creed: Origins. Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassins Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT...zobrazit více

Assassins Creed: Origins. Starověký Egypt. Kdysi dávno obrovská a prosperující říše, ze které zbyly pouze ruiny. Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassins Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína.

EGYPT BUDE VAŠÍM HŘIŠTĚM
Cestujte napříč zemí s nejrozmanitějším terénem a faunou v dějinách série Assassins Creed. Prozkoumejte životem překypující břehy řeky Nil i žhavé pouště, vydejte se do zapomenutých hrobek a nebo navštivte legendární pyramidy či potkejte velké historické osobnosti.

OBJEVTE POČÁTKY KRÉDA
Prozkoumejte příběh zrození Bratrstva v poutavém dobrodružství odehrávajícím se více než 2000 let zpátky v minulosti.

UŽIJTE SI PROPRACOVANĚJŠÍ RPG SYSTÉM
Vrhněte se na bezpočet úkolů, získejte nové úrovně a odemkněte si vylepšené schopnosti. Každý úkol je sám o sobě novým příběhem k prozkoumání. Vyrábějte si vlastní zbraně a hrajte způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Čeká na vás zcela nový bojový systém.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Hodně podaření díl o hodně lepší než Synticate historie v Egyptě je nádherná hlavný hrdina je hodně zajímavý.
04.12.2017
Tohle je návrat ke kořenům AC série. Příběh je opravdu poctivý a konečně po dlouhých letech i zajímavý natolik, že jej sleduji s chutí. Soubojový systém doznal v rámci série AC zásadních změn, ale jinak je víceméně stejně jednoduchý jako předtím (teď je jen ovšem potřeba mačkat všecko vícekrát). Ovládání je více prkené a stejně tak je i cítit parkour (v Syndicatu byl prostě lepší). Co to ale nahrazuje xnásobně je herní svět a jeho velikost. Zatímco doposud byly ty největší mapa veliké cca 3 x 3 km. Tahle bestie má něco přes 8 x 8km. To je příšerně moc, ale je to bomba. Poušť je opravdu poušť a ne jen 100m široký pruh písku. Prvek explorace tu je ze všech Ubisoft her zatím nejlepší (hrobky, který může i Lara Croft trapně závidět - Chufu!!!). A ten pocit když se s orlem jen tak proletíte z Alexandrie dolů do Memphisu... doslova vidíte, jak se pod vámi mění historie!
01.11.2017
Zatím mám nahráno pouze pár hodin, ale už teď mohu říct, že je to velice povedený díl, pauza se Ubisoftu opravdu vyplatila a práce kterou odvedli je výborná. Je tu spousta novinek a všechny dobře zpracované, velké množství vedlejších úkolu a aktivit takže se nebudete nudit. Za mě 5* a velká pochvala vývojářům za velice dobrou práci.
28.10.2017
ve hře lze najít bonfire (meč v ohňi) ze hry Dark Souls.
V Assassin's Creed: Origins se podíváme na samotný zrod Assassinského řádu.
Uživatelské skóre 89%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
86 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.