Audiosurf 2

Audiosurf 2

Vydavatelé: Dylan Fitterer
Vývojáři: Dylan Fitterer
Žánry: Hudební
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hudební hry

Datum vydání zobrazit vše

26. května 2015 - SteamOS
26. května 2015 - Linux
26. května 2015 - Mac
26. května 2015 - PC

Popis hry

Oblíbený Audiosurf je zpět a nyní s číslovkou 2. Opět tvůrci této hry nezklamali a můžeme dokonce i potvrdit, že se jedná o mnohem vylepšenou verzi prvního dílu. Jedna z nejlepších věcí je naprostá unikátnost generování tratí k projíždění. Stačí stejně tak, jako v prvním díle vybrat skladbu ve Vašem...zobrazit více

Oblíbený Audiosurf je zpět a nyní s číslovkou 2. Opět tvůrci této hry nezklamali a můžeme dokonce i potvrdit, že se jedná o mnohem vylepšenou verzi prvního dílu. Jedna z nejlepších věcí je naprostá unikátnost generování tratí k projíždění. Stačí stejně tak, jako v prvním díle vybrat skladbu ve Vašem počítači a po chvilce generování můžete začít hrát. Je velmi zajímavé zkusit si hratelný rozdíl mezi hudbou z 80.let a například s hudbou, která je akčnější, souvisí s nějakým soundtrackem ke hře. Budete se divit, ale Audiosurf 2 je skvělá postřechovka a vážně lze u ní skvěle relaxovat při poslechu Vaší oblíbené hudby. Pro větší oživení hra nabízí i několik herních módů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8
Procesor: 32 or 64-bit Dual Core or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel HD3000
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 400 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 62%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
2
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.