Aven Colony

Aven Colony

Vydavatelé: Team 17
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

25. července 2017 - PlayStation 4
25. července 2017 - PC
25. července 2017 - Xbox One

Popis hry

Objednej si hru Aven Colony v předprodeji již dnes, abys odhalil zrádnou pustinu Cerulean Vale. Tato doplňková sandboxová mapa nabízí nejdrsnější terén a největší odměny. Překroč vlastní hranice v umění přežít...zobrazit více

Objednej si hru Aven Colony v předprodeji již dnes, abys odhalil zrádnou pustinu Cerulean Vale. Tato doplňková sandboxová mapa nabízí nejdrsnější terén a největší odměny. Překroč vlastní hranice v umění přežít mimo sluneční soustavu!

Objednej si v předprodeji již nyní!

OBJEV OHROMUJÍCÍ NOVÝ BIOM: Objev pozůstatky starodávného oceánského dna, které je rozdrcenými mikrokrystaly azuritu zbarvené do modra.
PŘEŽIJ V PUSTINĚ: Rostliny pěstované na Zemi nejsou schopny růst na dávném oceánském dně. Abys mohl přežít v těchto nehostinných oblastech, musíš začít pěstovat lokální druhy.
ENERGETICKY ZABEZPEČ SVOU KOLONII: Produkuj neskutečné množství elektrické energie a k tomu využij nejbohatší ložiska Zoria, jaké je možné na Aven Prime najít.
PŘEŽIJ BOUŘI: Uživ se v regionu, ve kterém panují jedny z nejhorších meteorologických podmínek na planetě!

Postav nový dům pro lidi z Aven Colony.

Objev Aven Prime — cizí planetu plnou pouští, tunder a džunglí, vzdálenou světelné roky od Země. V Aven Colony máš na starost první osadu lidí mimo sluneční soustavu. Buduješ a rozvíjíš malé kolonie v gigantická, rozsáhlá města, a zároveň přijímáš výzvy k osídlení nového světa.

Buduj infrastrukturu, pečuj o dobro obyvatel, spravuj zásoby a zajisti své kolonii blahobyt i přes obtížnou a mnohdy nebezpečnou realitu exotického světa Aven Prime.

Hlavní charakteristika:

KOLONIZUJ CIZÍ SVĚT: Postav nový dům pro lidi ve světě s atmosférou s nízkým obsahem kyslíku, kde dochází k extrémním elektrickým a ledovým bouřím, prachovým vírům, smrtonosným erupcím jedovatých plynů z geotermálních otvorů a kde dny jsou tak dlouhé, že mají vlastní roční období. Exploruj řadu biomů od bujných mokřinných terénů po značně méně pohostinné pouštní a arktické oblasti.
POZNEJ DOMORODÉ FORMY ŽIVOTA: Setkej se mnoha cizími formami života, včetně obřích pouštních červů, smrtonosných spór infekce a neústupné houby Creep.
DOHLÍŽEJ NA KOLONISTY: Osídlování nového světa může být stresující. Jako nový guvernér kolonie se připrav na práci navíc, abys pomohl kolonistům si zvyknout na jejich nové prostředí. Pomocí 12 různých náhledu můžeš řídit a spravovat pěstování, obyvatelstvo, spokojenost, úroveň kriminality, ovzduší, elektřinu, zaměstnanost, zásoby, dopravu, stavby, drony a vodu pro kolonii. Získej úctu kolonistů a stoupej po kariérních stupních od guvernéra po prezidenta expedice!
OBJEV MINULOST: Svět Aven Prime ukrývá mnoho tajemství. Projdi celou kampaň pro jednoho hráče a buď účastníkem historie, která odhaluje některé z mnoha tajemství nového, úžasného světa.
VYTVOŘ BUDOUCNOST: Pomocí stavebních dronů vybuduj desítky druhů objektů, abys mohl kolonistům zabezpečit střechu nad hlavou, vyznač obchodní stezky, přivítej imigranty a ještě mnoho dalšího! Postupně vylepšuj stávající budovy, abys mohl dostat svou kolonii na novou úroveň!
SYSTÉM EXPEDIC: Vyšli tým zkušených pionýrů objevit cizí ruiny, získat artefakty, opravit rozbité lodi a zachránit ztracené objevitele. Připrav se k boji s nákazou a spórami houby Creep, a zároveň odrážej útoky různých skupin, vzbouřenců a robotů strážců zbývajících na Aven Prime, kteří ohrožují tvoji novou civilizaci.
PŘIPRAV SE NA ZIMU: Plně funkční cyklus dne/noci a ročních období. Během zimy Aven Prime zmrzá – farmy neposkytují potraviny a sluneční panely generují mnohem méně elektrické energie. Připrav se, abys přežil tak drsné klima!

Aven Colony. Developed by Mothership Entertainment LLC © 2017. Published by Team17 Digital Ltd. Team17 is a trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 7850
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 25 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 11 Supported
Dodatečné poznámky: Mouse and keyboard only. Min screen resolution 1280 x 720

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.