Baldur's Gate II: Shadows Of Amn

Baldur's Gate II: Shadows Of Amn

Vývojáři: BioWare Edmonton, BioWare
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

24. září 2000 - PC
1. září 2001 - Mac
14. října 2014 - Linux

Popis hry

Bezpečí a ohrožení. V Baldur's Gate 2: Shadows of Amn se ocitnete mezi těmito stranami. V impozantním pokračování Baldur's Gate , jedné z nejlepších RPG se ponoříte do světa intrik, dobrodružství a zuřivého boje, kde Vaše schopnost rozeznat rozdíly mezi dobrem a zlem - s vydatnou pomocí kouzel a oceli...zobrazit více

Bezpečí a ohrožení. V Baldur's Gate 2: Shadows of Amn se ocitnete mezi těmito stranami. V impozantním pokračování Baldur's Gate , jedné z nejlepších RPG se ponoříte do světa intrik, dobrodružství a zuřivého boje, kde Vaše schopnost rozeznat rozdíly mezi dobrem a zlem - s vydatnou pomocí kouzel a oceli - rozhoduje o Vašem osudu.

Baldur's Gate 2: Shadows of Amn se odehrává v prostředí Forgott Realms a je najnádhernější hrou podle pravidel Advance Dungeons & Dragons .

- Možnost vytvořit postavu nebo importovat oblíbenou z Baldur's Gate.

- Hru v reálném čase je možné kdykoliv pozastavit a upravit chování postav či vylepšit strategii.

- V obrovském a komplexního světě jsou různé druhy příšer, tisícovka postav a více než 130 nových kouzel (celkově jich je více než 300!)

- K rozsáhlým možnostem výběru se přidávají nové rasy a sady postav - např. poloork, pan šelem, lovec nemrtvých či vrah.

- Hra podporuje 3D akceleraci nádherných vizuálních efektů.

- Vylepšená hra více hráčů podporuje hru až 6 hráčů.

- Bohaté hlavní i vedlejší úkoly (včetně úkolů lišících se podle povolání) zaručují maximální realističnost

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.