Banished

Banished

Vydavatelé: Shining Rock Software
Vývojáři: Shining Rock Software
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

18. února 2014 - PC

Popis hry

Jde o strategii, která se plně věnuje budování středověké vsi a posléze i městečka. Stojí za ní nezávislý tým Shining Rock Software.
Tahle hra vypadá vážně pěkně a velmi nadějně. Dějově se hra odehrává v nejmenované oblasti, kam se vydali obyvatelé jako do exilu a snad budoucí země zaslíbené. Takže nejde...zobrazit více

Jde o strategii, která se plně věnuje budování středověké vsi a posléze i městečka. Stojí za ní nezávislý tým Shining Rock Software.
Tahle hra vypadá vážně pěkně a velmi nadějně. Dějově se hra odehrává v nejmenované oblasti, kam se vydali obyvatelé jako do exilu a snad budoucí země zaslíbené. Takže nejde o reálný evropský středověk a ty dýně tedy nejsou faktografickou chybou. Samotní vesničané budou stárnout, umírat, mezitím mít i děti a tak by tohle vše mohlo vytvářet další vrstvu propojení vás a vaší vísky. A ta zasněžená, rozestavěná ves vypadá krásně...

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Win XP SP3 / Vista / Windows 7 / Windows 8
Procesor: 2 GHz Intel Dual Core processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 2)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 250 MB volného místa
Zvuková karta: Any

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.