Baseball Mogul

Baseball Mogul

Vydavatelé: Infinite Monkey
Vývojáři: Infinite Monkey
Žánry: Simulátory, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

30. června 1997 - PC

Popis hry

Basebalový manažer, který začne v roce, ve kterém si sami zvolíte od 1901 do 2014 a to s týmem, který si buď sami zvolíte z dostupných, nebo vytvoříte dle sebe. Vaše možnosti však nekončí s pouhým obhospodařováním týmu, avšak dávají vám plnou kontroluu také na samotném hřišti během zápasu, kde můžete...zobrazit více

Basebalový manažer, který začne v roce, ve kterém si sami zvolíte od 1901 do 2014 a to s týmem, který si buď sami zvolíte z dostupných, nebo vytvoříte dle sebe. Vaše možnosti však nekončí s pouhým obhospodařováním týmu, avšak dávají vám plnou kontroluu také na samotném hřišti během zápasu, kde můžete měnit taktiku, ale zhostit se i rozhodování daného hráče.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Procesor: P600 or better (or Pentium-compatible)
Paměť: 256 MB RAM
Pevný disk: 250 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Not supported: Macintosh, Linux, Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows 2003, Windows NT Mac and Linux Users: Mogul products have been tested with CrossOver and work well, however. If you have one of these operating systems, try the free demo. If the demo will run on your machine, so will the full game.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 54%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
56 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.