Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Vývojáři: Rocksteady Studios
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

31. srpna 2009 - PlayStation 3
3. září 2009 - Xbox 360
18. září 2009 - PC
3. listopadu 2011 - Mac
28. května 2014 - Ouya

Popis hry

Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku - gothamské psychiatrické léčebny pro šílené...zobrazit více

Hra Batman: Arkham Asylum nabízí hráči jedinečné temné dobrodružství, kterému nechybí pravá atmosféra a které ho zavede do nitra arkhamského útulku - gothamské psychiatrické léčebny pro šílené zločince. Hráč se bude pohybovat ve stínech, zasévat strach do srdcí nepřátel a čelit Jokerovi a dalším nechvalně proslulým darebákům z Gothamu, kteří se útulku zmocnili. S využitím celé řady Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series.

Hra Batman: Arkham Asylum přinášející úžasnou grafiku a prostředí navozující tu správnou náladu poskytuje širokou škálu herních možností, které patří do kategorie her akčních, dobrodružných i her se superhrdiny.

Využijte jedinečný bojový systém FreeFlowTM, ve kterém lze plynule spojovat neomezený počet kombinovaných úderů a který umožňuje postavit se početným skupinám Jokerových padouchů v surových bitkách muže proti muži.
Ujměte se vyšetřování jako Batman, NEJLEPŠÍ DETEKTIV NA SVĚTĚ, který řeší spletité případy s využitím špičkových technologií a nástrojů, jako jsou rentgenové skenery, snímače otisků prstů, sprej ‚Amido Black‘ či sledovač feromonů.
Postavte se největším padouchům Gothamu, včetně Jokera, HARLEY QUINN, VICTORA ZSASZE a KROKODÝLÍHO ZABIJÁKA.
Staňte se neviditelným dravcem a lovcem nepřátel, jako Batman šiřte strach jen svým smíchem a díky jedinečnému systému pozorovacích bodů se pohybujte, aniž byste byli sami spatřeni.
Vyberte si z řady způsobů, jak se zbavit protivníků - smeťte je z oblohy, vrhněte je proti zdi a sledujte vše kamerou dravce, která vám přiblíží dění v okolí.
Prozkoumejte každý centimetr arkhamského útulku a volně se prohánějte po neblaze proslulém ostrově, který se zde poprvé představuje v celé své drsné kráse.
Vyzkoušejte si, jaké to je používat BATMANOVY BATARANGY, výbušný aerosolový gel, netopýří spár Batclaw, sonar a odpalovač lana.
Plněním tajných úkolů v herním světě se vám zpřístupní další tajemství a prostřednictvím bodů zkušenosti budete moci vylepšovat a upravovat svoji výstroj.
Vychutnejte si naprostou svobodu pohybu superhrdiny v herním prostředí, pomocí Batmanových háků se dostávejte, kamkoliv budete chtít, skokem překonejte libovolnou výšku a plachtěním se vydejte kterýmkoliv směrem.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Od tejto hry som nič veľa neočakával, aj keď viem som vedel, že má veľmi dobré hodnotenia, ale myslel som, že ma táto hra proste nechytne. No opak bol pravdou.
19.07.2019
Vynikající pecka ke které jsem zasedal víceméně bez očekávání, protože videohry, kde ovládáte postavu superhrdiny neslibují příliš napětí, byl jsem ale hodně příjemně překvapen. Jak název napovídá, hra vás zasadí do Arkhamského ústavu, kde se odehrává celý příběh hry. Mimo příběh, kde máte tradičně za úkol zastavit Jokera, hra ještě umožňuje sbírání skrytých předmětů, které je ale na rozdíl od her jako GTA, Driver, nebo Prototype mnohem zábavnější a odkrývá příběhy postav DC Comics. A i přesto, že se příběh odehrává jenom v blázinci, tak jde o poměrně rozlehlý herní svět, kde budete mít až do konce hry stále co objevovat. Dávám *****
13.07.2017
Ešte som hádam nikde inde našiel tak skvelo vystihnutého komiksového Batmana, ako práve v tejto hre (teda kým nevyšlo pokračovanie). Keď táto hra bola oznámená, nič veľa som od nej nečakal, ale ihneď po spustení ma veľmi milo prekvapila. Arkhamský Ústav vystrihnutý na jednotku, zločinci a nepriatelia akoby vyšli zo strán komiksov a celkovo tu cítite čokoľvek netopiere na každom kroku. Tak isto pre mňa ostáva veľmi špeciálny combat systém, ktorý pri neskorších hrách iba dolaďovali. Ja som si, ako fanúšik Batmana túto hru nesmierne užil. Viem, že väčšina hráčov viac preferuje druhý diel Arkham ságy, ale pre mňa stále ostáva Arkham Asylum práve tou topkou a celkovo najlepšou komiksovou hrou, akú som kedy mohol hrať.
28.04.2017
Výborná mlátička v super prostředí plného raštěných magorů a jednoho drogovače, který Batmanovi nejednou navodí výlet do říše barev a strachu. Jo, super začátek velmi kvalitní série.
21.04.2017
Sevřený svět blázince neposkytuje tolik zábavy jako celé město a ani používání háku není tak intuitivní jako v City.
18.04.2017
Batman v blázinci... jak to asi dopadne :D
13.04.2017
Jeden človek strávil programovaním Batmanovho plášťa dva roky.
Uživatelské skóre 89%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
89 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.